Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az sajnáltatásnak számít meg...

Az sajnáltatásnak számít meg hisztinek, ha a nő gyakran mondja a férfinak, hogy szeretne vele lenni?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy ritkán tudnak találkozni.

A férfiak többsége tudom szeret erősnek látszani, mintha nekik nem fájna ugyanúgy meg nem szeretnek magyarázkodni.

Vagy lehet a férfi már nem szereti úgy a nőt mint régen? Ha a nő felhozza neki hogy szomorú mert nem lehetnek együtt, akkor a férfi ingerlékennyé válik. És olyanokat mond, hogy nnincs szükség a hisztire, úgyis találkozunk, amint tudunk.

De a nőnek nagyon hiányzik a férfi, ezért kerdezgeti hogy mikor tudnak találkozni meg szomorú.

Vagy ki szeretett már belőle? Volt már hogy személyesen a csókját nem viszonozta a nőnek. Lehet feszűlt volt? De ha van valami azt miért nem mondja meg? Miért szédíti a nőt? Facebookon azt irja neki, hogy szereti, meg hogy ha lesz alkalom mindenképp össze hozzák a talit.

De ez sokszor huzodik- halasztodik.

Miért nevezi hisztinek azt ha a nő gyakran szóba hozza neki hogy szeretne vele találkozni? Ezek szerint a férfi nem érez viszont a nő iránt?

Van hogy egész nap nem is ír neki csak ha a nő ir neki

De mindezek ellenére azt mondja szereti a nőt.

Ezen eligazodni hogyan lehet???



2019. aug. 16. 23:34
1 2
 1/17 TR75 ***** válasza:
A fazont ignorálni kell.
2019. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért nem mondja meg nekem őszintén, hogy már nem úgy érez irántam, miért kergettet velem hiú ábrándokat? Ez nekem nagyon rosszul esik! Sokkal rosszabbul, mintha megmondaná őszintén
2019. aug. 17. 03:07
 3/17 anonim ***** válasza:

Most ezt valaki másról írod, vagy magadról?


Nyilván aki így eltaszítja a másikat, annak nem kell a nő különösképp, de gondolom néha jó, ha van kit dugni, ezért megtartja...

2019. aug. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 TR75 ***** válasza:
100%

#2

Több oka lehet annak, hogy terel és össze-vissza beszél. Lehet, hogy tényleg csak talonban tart. Lehet, hogy ő maga sem tudja, mit akar. Lehet, hogy fél az elköteleződéstől. Az is lehet, hogy szociális téren "kihívásokkal küszködik".

Milyen idős? (És te mennyi vagy?)

2019. aug. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ezt a férfiról irtam

30 év felett vagyunk mind a ketten

2019. aug. 17. 08:14
 6/17 TR75 ***** válasza:

Nyilván nem tetszik a javaslat, de hagyd a csudába. Neked láthatóan nem jó a helyzet, lehet, hogy neki sem, de az is lehet, hogy neki igen.

Többet kellene tudni az ő hátteréről is.

Kérdeztél már rá arra konkrétan, hogy miért csinálja, amit csinál? Vagy csak lavírozgatni próbálsz, és jelek alapján következtetni magadban?

2019. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ha rá kérdezek ingerlékeny lesz, és azt mondja hogy ugyanúgy szeret engem

Idegesiti az ha ugymond bizonygatnia kell hogy szeret engem.

Én erre soha nem kertem csak jól esik ha érezteti

2019. aug. 17. 17:24
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy nem szeret. Sőt, idegesíted. Azért nem dob ki, mert a semminél jobb vagy.
2019. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
És azért nem mondja meg, mert ennyit sem jelentesz neki. Nem érdeklik a te érzéseid, hogy neked szar. Magadtól is kéne látnod, mert ebből m ás is látja.
2019. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy zavarja , ha folyton mondogatom neki, hogy nekem milyen szar, hogy nem lehetek vele, mivel azt mondja neki is ugyanúgy rossz, de legyek türelemmel és ha el jön a megfelelő alkalom össze hozzuk hogy találkozzunk, nem könnyű, mivel tobb mint 100 km távolság van köztünk es mindkettonknek van párja
2019. aug. 19. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!