Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok így érezni? Ugye...

Ti szoktatok így érezni? Ugye ez normális?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Nyaranta eddig mindig el tudtam menni valahova egy hétre nyaralni de az idén nem. Ha meglátom a többi egyetemista képét akik nyaralnak valahol, vagy a Balatonnál vagy külföldön, elfog egy kis szomorúság.

Én voltam 2 napra a párommal de kettős érzésem van, mert a 2 nap nem volt igazán elég arra, hogy kipihenjem magam de még ennek a 2 napnak is örülnöm kell, mivel pénz nem nagyon lett volna többre meg azért is mert a párommal eddig mindig egy napra mentünk valahova mert nem egy utazós fajta és neki sincs sok pénze több napos utakra, ezért már ez is egy eredmény.

Közbe viszont van bennem egy elégedetlenség is.


Ez normális?

Egyszerre vagyok boldog és elégedetlen.

A szüleimmel meg el se tudtam menni sehova mert arra már végképp nem lett volna pénz.


2019. aug. 18. 19:51
 1/3 A kérdező kommentje:

Egyébként ez a nyár nekem amúgy sem olyan szabados mint sokaknak mert igaz, hogy a diákmunka nem sikerült de nyelvet tanultam magántanárnál és egyéb hasznos dolgokkal töltöttem az időm.

Ennek örülök is mert nem a semmit csináltam de közbe sajnálom, hogy pont azok nyaralnak akik amúgy év közben is kevesebbet tanultak meg kevesebb volt a gondjuk-bajuk.

2019. aug. 18. 19:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapvető emberi értékrenddel szerintem nem normális. SZERINTEM! Aztán mindenki máshogy gondolja, meg persze anyagi háttér...ha gyerekként minden nyáron egyszer-kétszer elmentetek egy hétre nyaralni, akkor nyilván az a normális felnőttként is, és már rossz, ha nem jön össze, csak mondjuk egy hét, vagy jelen esetben két nap, akkor már az nem természetes, és rossz érzést okozhat. Ha már régóta így van, hogy egy hét nyaralás mindig, akkor magadhoz képest normális, de szerintem alapvetően nem az..
2019. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen eddigi években mindig több, mint 2 napot voltam nyaralni. Vagy 4 vagy 5 vagy 6 napot. Az az anyagi helyzetünktől és egyebektől függött.

Szóval ez az első nyár hogy 2 nap.

2019. aug. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!