Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megéri az öngyilkosság?

Megéri az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

13 eves korom ota etkezesi problemakkal kuzdok.

Gimiben kezeltek 46kg es 158cm voltam, szerintem a kezeles ellenere akkor voltam a legjobb formamban.

Melypontom 22 evesen volt 35kg.

Most vagyok 28 eves, 55-56kg teljesen normalis alakom van, de ez leginkabb az alkoholnak koszonheto, amit az utobbi idoben fogyasztok. Nagy mennyisegben.

Az etkezesem ugyanolyan katasztrofalis mind 15 eve folyamatosan ….az akoruli allando kattogas … rengeteg hashajtot szedek… van hogy telezabalom magam es akkor 2-3 hashajtot benyelek, majd napokig semmi.. tebolyda..


Az akoholt azert fogyasztom, mert prostitucioval foglalkozom. Negyedik eve. Az elso evben nem ittam, csak gyogyszereket szedtem, masodik evben kicsit abbahagytam harmadik evben jott be az alkohol … butan hangzik, de akkor fedeztem fel tobbet segit mint a xanax…


Rengeteg a felelmem.

1. Nemi betegseg… elkapok, vagy elkaptam csak nem tudok rola…

2. Alkoholizmus (az lennek?? .. nem tudom..)

3. Nem lesz csaladom … milyen ferfinek kellenek ezek utan ??

4. Nem lesz sose igazi munkam, ergo eletcelom, eletvitelem… SZERETNEK egy munkat, amit szeretek csinalni, mert ezt utalom.

5. Nem tudok ezekrol senkivel beszelni, nem tudom megosztani senkivel, egyedul sirok minden egyes nap.



Minden napom olyan, hogy felkelek es igazabol nem bannam, sot, BOLDOG LENNEK ha nem kellnek fel masnap reggel.

Hozzateszem agusztus szokott lenni a melypont. Valamiert ilyenkor erzem magam a legrosszabbul..


2019. aug. 18. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Miért lettél prosti? Nincs más munka?
2019. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem éri meg az öngyilkosság, bár erről még magamat is meg kell győznöm. Van kedved beszélgetni?
2019. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
És mi gátolja, hogy rendes munkád legyen...
2019. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha változtatni akarsz, miért nem keresel fel egy szakembert? Egyedül nem fogsz tudni ebből kijönni.
2019. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Jaj már megint te?
2019. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Vizsgálatok, plusz sokuk gyógyítható

2. Önerőből gyógyítható ha motivált vagy és nem játszot el a hattyúhalálát.

3. Nem kell tudja életed ezen részét.

4. A postitúció jól fizet. Használd okosan a pénzt és fektesd be sajátmagad képzésébe.

5. Pszichologus. Akár ingyenesen is tudsz menni SZTKban (amit már nem így hívnak, furcsa hogy 22 évesen is így hívom :D ). Pl.: Én az V. kerületi BLESZbe járok. Háziorvos utalt be szorongás miatt.



Megoldható problémák.

2019. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Ekkora kamu.
2019. aug. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még senki sem jött vissza panaszkodni
2019. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Picit késve, de remélem tudok segíteni. Ami a munkát illeti, mint lány dolgozhatnál egy ruhaboltban is, vagy mint pincér vagy recepciós. Az a munka lelkileg nagyon nagy teher és erkölcsileg sem jó, ezt szerintem te is érzed. .

Egy ruhaüzletben nem a legmagasabb a fizetés, de főleg lányok dolgoznak ott, így általában összetartó és jó a közösség pl.:Reserved boltok. Kasszakezelőként kis tapasztalat után meglehet élni azért jobban ott is, pincérként meg a borravaló ott van.


Ha meg megkérdezik mit csináltál azelőtt, füllentheted: hogy beteg voltál, így csak rész munkaidőben dolgoztál itt-ott, mint bolti segítő vagy takarító, pincér stb.

Vagy tanultál valahol, de nem jött össze, mert a családban nem volt jó a viszony és nem akarsz erről beszélni.


Ha abbahagyod, amit csinálsz az 1 és 2 probléma sem lesznek. A 3-as illetően vannak nagyon rendes férfiak is, ha manapság mást is mondanak, légy optimista.


A YouTube-on és online vannak fenn videók, cikkek, ahol háború alatt rabszolgaként tartott nők a beszélnek mit tettek velük, Közel-Keleten, Afrikában. Ők miután kiszabadultak talpra kellet, hogy álljanak, sokszor felnevelve, az erőszak által született gyermekeküket, akinek az apját nem is ismerik. Erős tudsz te is lenni, higgy magadban és Istenben.


Itt egy példa, nők és gyermekeik, akik felálltak a Rwandai háború után:

[link]


Szép napot, üdv.

Egy pszichológussal is beszélj, szerintem a legtöbb rendes és pénz nélkül is fogadna.

2019. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Öngyilkosság után a pokol van (nem csak neked mindenkinek, ott fizeti ki az ember a bűneit).a prostituciót meg fejezd be mert minden pasi egy újabb karma amit testi fogyatékosként kell lifizetni.
2019. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!