Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már itt...

Veletek előfordult már itt gyakorin, hogy összekeveredtetek egy másik válaszolóval a kérdésben?

Figyelt kérdés

Pl. az én százalékom 91%. A nevem nincs kint.


Adott egy kérdés, ahol mondjuk én adom a legtöbb- vagy az egyetlen válaszokat.

A kérdés alatt a kérdezővel jóformán már csak mi ketten "beszélgetünk", tovább kérdez, én pedig válaszolok.


No igen ám, de bejön a képbe egy másik 91%-os, és viszi tovább a válaszokat, sőt előfordult, hogy teljesen ellentettjét írta annak, amit én korábban a válaszban állítottam.

A kérdező pedig ezt valamiért nem mindig furcsállja, ugyanúgy beszél vele tovább, mintha én lennék.


És itt jön a csavar, amikor újra gép elé ülök és ki kell javítanom a másik 91%-est és helyesbíteni melyik válasz voltam még én, melyik már nem.


Nagyon bosszantó tud lenni.

Félre ne értsétek, ezzel nem azt szeretném mondani, hogy én vagyok a világ tudósa, hanem csak szimplán, ha van egy téma, amihez értek, vagy a hobbim, akkor zavar az a személy, aki tévhiteket vagy köztudottan hibás választ ad, mindezt úgy, hogy fel sem fogja, hogy összemosódik két személy a kérdező szemében.


2019. aug. 19. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Kevertek már össze, de inkább vicces volt a szitu. Egy ideig egy kategóriában volt valaki, aki ugyanolyanokat írt, mint én és ugyanannyin állt a százalékunk. Folyamatosan megkaptuk, hogy 1 ember vagyunk és csak előadjuk, hogy nem... :D
2019. aug. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam elkerülni, hogy a későbbi válaszaimnál beírom az előző válaszom sorszámát pl, hogy "1-es válaszoló vagyok". Így tudják hogy melyek voltak az én válaszaim. A másik velem azonos százalékú csak nem fog leállni kamuzni, hogy ő is az 1-es.


Akkor van ciki, ha mondjuk a 6-os vagyok és menet közben a moderátorok törölnek kommenteket és már rég nem az enyém a 6. komment. :D

2019. aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!