Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet itt kérdezni,...

Miért nem lehet itt kérdezni, anélkül, hogy privátban ismerkedni akarnának?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedni vagyok itt. Nem is ez az oldal célja.


Egy nyamvadt kérdést nem leht kiírni vagy válaszolni egyre anélkül, hogy ne akarna valaki ismerkedni.



2019. aug. 19. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre nehéz válaszolni. Heti többször felmerül ez a kérdés sokaktól, de nem hajlandóak tenni ellene az üzemeltetők. Így marad az, hogy ami nem tilos azt szabad. Mivel nem akarják a privát üzeneteket megszüntetni, de még csak egy kapcsolót sem fejleszteni hogy ne fogadhass senkitől, ezt mások szabadon ki fogják használni.

A legjobb, ha nem írod ki a nemed és a korod, hogy ne próbálkozzanak be. Mert ha fiatal nő vagy, egy tucat ajánlkozást fogsz kapni.

2019. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Felesleges hisztizni. Ha valaki nem akar privat üzenetet, és kap, még el sem kell olvasnia, elég ha rákkatint a " nem fogadok el több üzenetet" szöveget. Töröld, és az illető többé nem tud írni.
2019. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha nem írom ki, akkor jönnek.

35 vagyok. Kisfiúkból meg amúgy sem kérek.

2019. aug. 19. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Működik, persze. Csak az ignorálással a probléma nem szűnik meg. Egyet letiltasz, jön a másik. A nagypályás zaklatónak lehet van 10 fiókja, hogy azonnal átléphessen és folytathassa egy másikról, de ha nincs akkor is regisztrál egy újat és folytatja. A problémát nem oldottad meg a tiltással, mert a zaklató ugyanúgy folytatja, legfeljebb nem veled.
2019. aug. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A másik dolog: lehet tudnék segíteni valakinek vagy ő nekem, de mivel elönt a sok ismerkedni akaró úgy nehéz.


És újabban úgy ismerkednek, hogy először eljátszák, hogy a kérdésedre/válaszodra válaszolnak.


Aztán meg jön a: "28 vagyok, milyen ruha van rajtad, felizgulsz-e pisilés közben"...stb.

2019. aug. 19. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
5-6 ember csinálja ezt, le kell őket tiltani és nyugi lesz. Én tiltom az ilyeneket, már nem is látom, hogy léteznek.
2019. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet:

Jelenleg sok a dedós is a szünidő miatt. Lehet, hogy páran úgy gondolják, hogy 'válaszolok egy jót', (ami teljesen oké), majd gondolja, hogy innen már "sima az utam", így bepróbálkoznak.

2019. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!