Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek meddig kérte anyukátok...

Nektek meddig kérte anyukátok higy írjatok ha valahova odaértek/ és megkér hogy ne érj későn haza mert nem tud nyugodt lenni?

Figyelt kérdés
Amíg otthon élek egyetem végéig 25 éves koromig elfogja ezt várni? Ha pl esti programom van.

2019. aug. 19. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 25 éves, időkorlát sosem volt, de ha később ér haza mint szokott, ír Messengeren. Ha valahol ott alszik, elvárom, hogy szóljon, hogy nem jön haza.

Anyukám vidéken él, és ha haza jövök tőle, felhívom, hogy megérkeztem. Ő is csak akkor nyugodt. Ez már így lesz mindig...

2019. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Soha nem kérte. Sőt, inkább örült ha elmentem otthonról.
2019. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet. (20éves vagyok) de szerintem semmi gond nincs ezzel. Csak aggódik. Meg hát nem olyan nehez irni pár szót, h odaértel, meg ilyenek.

Ha meg nem enged el éjjel, beszélj vele, hogy felnőtt vagy és nem kell félnie. De ugyan ugy írhatsz neki onnan is.

A legtöbb anyuka ilyen, de ez legyen a legnagyobb probléma velük :)

2019. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mivel jó a kapcsolatom a gyermekemmel és az anyukámmal is, aggódunk egymásért, szeretjük egymást, így ez természetes a mai napig, hogy jelzünk egymásnak.
2019. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már nincs anyukám, de a húgommal mindig írunk egymásnak, ha biztonságban hazaértünk, és mi már 30 felett vagyunk.
2019. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19 éves korom óta koliban élek, azóta nincs olyan, hogy "x órára legyél itthon". Az egyetemi városomban is akkor és oda megyek, ahová akarok és semmi gond nem volt ebből eddig, vigyázok magamra és ezt a szüleim is tudják. Azóta csak szólok, mielőtt elmennék itthonról, hogy hová megyek, milyen programom lesz, kb mikor tervezek hazajönni és nincs aggódás (nem faggatnak, nem kell mindenről beszámolnom, de egy családban szerintem teljesen normális dolog szólni, mielőtt elmegy valaki itthonról, hogy sziasztok, elmentem x helyre, y óra körül jövök).
2019. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Itt most nem csak olyanrol van szo, hogy ha pl nyaralasrol vagy hosszabb utrol ersz oda, hanem pl.: egy 10km es busz ut utan is.

Nem azt mondom, hogy nehez dolog irni de mikor mar attol felsz h szolj h este kesobb jonnel es ez rontja el a progjamjaidat mert mindig vmi kifogasolnivaloja van es lecsesz az mar kicsit sok.

Es nem tervezhetsz sajat magadnak mert mintha meg mindig o iranyitana.

2019. aug. 22. 01:06
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyebkent 19/L
2019. aug. 22. 01:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ha suliba érek is irok, h beértem, illetve ha végeztem általába felhívom. Szoval igen, minden ilyennél, de nem zavar, ha ezt szeretné, akkor megteszem, meg szerintem tök jó, mert így tudja, hogy biztos jól vagy. Ha meg maradnál még valahol, akkor kérdezd meg. Szóból ért az ember. És győzd meg, hogy már nem vagy gyerek. De sztem semmi gond nincs vele, ha irsz neki
2019. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ulj le vele beszélni. Szerintem csak nagyon félt téged, de ha tényleg ő irányít mond meg neki, hogy ez így nem okés. De amig elenged mindenhova, csak megkérdezni kell akkor az nem gaz
2019. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!