Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láthatom még a vonatos srácot?

Láthatom még a vonatos srácot?

Figyelt kérdés
Velencei tóról jöttünk haza családdal és volt egy srác a baráti társasságával,és egyszer szemeztünk a sráccal,ami furi volt nem sokszor szoktam szemezni srácokkal :'D. De aranyos srácnak tűnt szerintetek valahogy még megtalálhatom,már ha a nevetséges viselkedésemmel,ami a családom és köztem volt nem rettentetem el:(. Nagyon sok minden történt ezen a nyáron és mindig próbáltam valamivel elvonni a figyelmem ,csak kórházban töltött időmbe nem nagyon tudtam már mivel és hát akkor sokszor eszembe jutott ez a srác. 16 éves lány vagyok és még sose voltam szerelmes,ezt se érzem annak csak valahogy mégis fura érzés tölt el ha arra a kisideig tartó szemezésre gondolok (hamar elkaptam a fejem:"D)

2019. aug. 19. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez pont olyan mint mikor meglátok a buszon egy irtóhelyes fiút, összenézünk, elképzelem az életünket 10 év múlva, aztán még egyszer odanézek és látom, hogy leszállt
2019. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Facebookon van olyan csoport hogy Pesten láttalak, igaz ez nem Pest, de ha olyan van, talán van vonaton láttalak is :D
2019. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Ha nincs is csinálni kéne XD
2019. aug. 19. 18:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy az 1.válaszólóhoz híven az álmaimban láttalak :D meg a buszról leszállni
2019. aug. 19. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából 0 az esély, hogy megtalálod még valaha. :D
2019. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom,de gondoltam hátha
2019. aug. 19. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!