Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem ebbol a...

Csak nekem van elegem ebbol a meleg témából?

Figyelt kérdés
Azt latom, hogy tul van tolva ez az egesz, hogy mindenhol az megy, hogy a melegeket fogadjuk el, beleteszik filmekbe, sorozatokba, rengeteg helyen ezzel kampányolnak, mostmar a coca cola is, a fiatalok körében ez meg leginkább divatból terjed! És nem ertem azt, hogy miert jo az, hogy mindenhonnan ez folyik, és az emberek torkán eroszakkal akarjak ezt letolni, és ezt akarjak normanak beállítani, mikor biológiailag sem úgy vagyunk kialakítva, tehat nem ennek megfelelően lettünk teremtve, adott a ferfi noi szerep, és én megertem azt, hogy egyéb okokból van aki nem eszerint választ part, meg van a lehetősége, én nem ítélem el ezért, nem bantom ezért, engem nem is foglalkoztat, hogy ki kivel mit csinál, ahogy jol esik neki, az én eletemben ennek nincs jelentősége, ha o ettol boldog, de az nekem sok, hogy ezt mindenkivel eroszakkal el akarjak fogadtatni, akkor pride nap, meg tüntetések meg egyebek, ez szamomra mind olyan agresszív, és miert kene mindenkinek elfogadni, hogy te meleg vagy? Miert nem elég neked, hogy a szuk korod, csalad, baratok elfogadnak, miert kell a kis jozsinak is elfogadni teged a világ túlsó felén mondjuk? Neked ugyanugy akkor nem mindegy, hogy o meg ezzel nem ért egyet? Liberálisnak mondjuk magunkat, mert elfogadjuk meg mi meleg vagyunk, és kozben meg pont nem azt hirdetjük, mert abban benne kene hogy legyen, hogy szabadon lehessen a masiknak egy ellenvéleménye, hogy meg van a lehetősége ahhoz, hogy szabadon véleményt alkosson ami mondjuk nem a tiéddel egyezik meg, ha neki meg utalkozni esik jol akk hagy utalkozzon, amíg nem megy oda hozzad és kever le neked egyet, addig teged ez mit erdekel? Hagy lehessen meg a joga ahhoz, hogy o meg ezt nem fogadja el vagy nem ért ezzel egyet, nem kell mindenkinek ezt elfogadnia szerintem kicsit se, a kovereket, sovanyokat, mindenkit er megjegyzés, beszolasokat kap az utcán aki szep, aki csunya, aki kicsi, aki nagy, aki feher ború, aki fekete, minden ember, nem csak a melegek, akkor rossz az az ember is, aki ennyi erővel nem fogadja el peldaul h valaki kövér vagy sovány, hat nrm mindegy? Es az nem normalis, hogy ez bomlassza már a társadalmat, hogy meleg, nem meleg, utalja vagy nem, és egy tarsasagon belul sem lehet már valakinek ellenvéleménye hogy o azt mondhassa, hogy neki pedig ez nem tetszik, mert akkor o mindjart szűklátókörű meg rossz ember, meg milyen maradi meg egyebek, pedig nem! És velem egyszer volt olyan, hogy mentem az utcán, jött velem szemben két lany kezen fogva vigyorogva, h ok most felvállalják, mindenki figyeljen rajuk, direkt elnéztem mashova azert, mert ha rajuk nezek akk nekem biztos bajom van veluk, meg gondoltam h figyelem kell nekik, h ok leszbikusok mekkora dolog, pedig egyáltalán nem erdekel engem, és akk fel kiállított az egyik olyat, hogy jaj nezd hogy el nézett biztos baja van, hat bhasszus ez komoly? De ha bamullak titeket meg az lett volna a baj, senkit nem erdekel szerintem hogy meleg vagy, hat legyel az, sokszor a melegek tolják az arcodba hogy ok azok, meg hangoztatják mikor senkit nem erdekel, csak hogy figyelem, figyelem, melegek vagyunk!! Riadó. A másik meg, hogy a ferfiak elnoiesednek, a nők elferfiasodnak és ez hova vezet amugy? Az olyan jo lesz? Meg akkor lassan már ciki ha valaki hetero nem? És akkor a feministaknak baja van azzal, hogy a ferfiak miert ulnek ugyan szettett labakkal, hat elnyomják vele a noket, uristen, talan nem azon jar a fejük hogyan nyomjanak el hanem mondjuk van valami a lábuk között és úgy kényelmes, nem?? Meg a piszoárokat szedetik le, mert sérti oket, komolyan? Hagyjuk már meg a ferfi noi szerepeket, ez nagyon el van tulozva azert, sok helyen érthető, mert kegyetlenül bánnak a nőkkel, ott megertem, de itt miert? Meg ilyen nevetséges dolgokért miert? És sokszor a feministák meg a melegek akik habzó szájjal, tok agresszívan lépnek fel, meg mennek tüntetni ott is mi zajlik? Ez a nagy liberalizmus? Hat ez erőszak, liberalizmus az, hogy megmondom neked, hogy ezt márpedig el kell fogadnod, ha meg nem, akk rossz ember vagy? Reg nem az! Szerintem ezt ne divatoljuk, adjuk alá a lovat, h ez a norma, meg ilyenek, ugyanakkor nem kell bantani senkit azert se h meleg, de azert se, hogy bármiben eltér az átlagtól, de ha meg ezt valaki nem képes elfogadni azt se kell megkovezni a véleményéért, miert kell ennyire a másikkal foglalkozni?:D most tudom, hogy jonni fognak a melegektol meg meleg támogatóktol a szharozas, jojjon csak, de ez nem bantas, hanem nekem elegem van abból, hogy mindennhonnan ez folyik, h ez a divat meg fogadd el eroszakkal, sok!! Sok az egesz!!
2019. aug. 20. 00:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Senkit nem kene bantani nem csak a melegeket viszont ha valaki nem tudja az egyiket elfogadni, annak is joga van a véleményéhez, teged ez nem befolyásol ha te rendben vagy magaddal
2019. aug. 20. 01:33
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Az, hogy az emberek egyre degeneráltabbak lesznek, az a természet válasza az ember mértéktelen szaporodására. Az emberek meg még mindig nem látják be, hogy nem mi vagyunk a legértékesebbek a Földön, sőt...
2019. aug. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Két buz/i veszekszik:

- Kapd be a fas/zom !

- Nem békülök.

2019. aug. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha van egy sorozat, ahol van egy meleg szereplő, és mondjuk 10-15 hetero, az gyakorlatilag a való világbeli arányok letükrözése. A valóságban is 15 emberből 1 meleg, akkor ennek a filmekben miért ne kellene megjelennie?

Nem mellesleg, a mi 30 fős osztályunkban is 2 meleg volt (persze akkor még nem merték felvállalni), úgyhogy az is jól tükrözi az arányokat.

2019. aug. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Egy jo transzt meg te is fel huznal,nem??? tudom en...
2019. aug. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

Az érdekes az, hogy liberóék meg a mi, normál életünket nem látják normálisnak, mert feljelentenek, ha kirekesztőek, szexisták, tárgyiasítók, hímsoviniszták, konzervatívok, stb vagyunk.

Vagyis deviancia magas fokon, bár kíváncsi lennék, a nekrofilokhoz, pedofilokhoz mit szólnak....

2019. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Én eddig semmit se tapasztaltam belőle. Most h mondod, valaki mondta, hogy most megy a meleg elfogadás, de ennyi.


A te gondolataid, te határozod be, mit veszel észre, mire figyelsz. Egy bolygón élünk, és míg te megfulladsz benne, én észre se vettem.

2019. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki kéne lőni mind az űrbe. Komolyan. Szinte már dicsekednek azzal,hogy melegek,és kikernek maguknak mindent,elhiszik,hogy felsőbbrendűek...el kéne vinni őket egy helyre,elkülöníteni,egyszer kipusztulának. Kész. Mer ez így helyes,férfi a férfival... Istenem,de gusztustalan,hogy ez már annyira elfogadott,es normálisnak tartott,amennyire....
2019. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!