Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mentek este a fővárosi...

Ti mentek este a fővárosi tűzijátékra?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy aki megy, az minden évben kilátogat-e és mi a véleménye az egészről, aki pedig nem megy, de lenne rá lehetősége, az miért döntött így? Én az utóbbiakhoz tartozom most, eddig mióta Pesten lakom mindig törekedtem arra, hogy ki tudjak menni, de most úgy alakult, hogy nem megyek. Nálam az az indok, hogy holnap reggel korán kelek, valamint, hogy ebben a melegben nincs kedvem emberek közé, mármint nagy tömegbe menni. Szóval aki megy és aki nem, miért döntött úgy ahogy? Előre is köszi!

2019. aug. 20. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már de nem jött be. Szép de a tömegnyomort utálom.
2019. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kb 15-18 éve voltam gyerekként. Egyszer elég volt, alapból nem különösebben érdekel a tűzijáték (szilveszterkor sem) én nem látok benne semmi szépet
2019. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem,minek tolongani,meg órakat varni
2019. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

300km-re lakok pesttől, még a szomszéd városba se megyek tűzijátékot nézni.


Csak sirnek mire ment el idén az adóm egy része.

2019. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem vagyok pesti, 80km-re arrébb lakom, de a saját városom tüzijátékára sem megyek ki, egyáltalán nem érdekel, ha meglátom, semmit nem vált ki belőlem, feleslegesnek érzem
2019. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem érdeke a tűzijáték.
2019. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Most nem lakom fenn,de mikor fenn voltam bicóval kényelmesen kimentem mindig. Részemről imádom, mikor óriásikat durran..totál sokkosan jókedvem lesz tőle
2019. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

voltam már kétszer, mennék többször is, de 250 km-re lakunk Budapesttől, este meg szállást kellene kivenni.

Amúgy mindenhol van tűzijáték már, szinte minden alkalomkor, nem olyan nagy szám.

Budapesten meg azért nem szép, mert nagy szakaszon van és egyszerre több oldalról is lövik és az ember egyszer jobbra, egyszer balra néz, de összességében nem olyan, mint amikor a tv leadja.

2019. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem a fővárosban élek, de nem igazán mernék oda menni.

Volt pár éve, mikor vihar tört ki, egy ember meghalt, mert agyon lett taposva? Pontosan nem tudom,de hasonló.

Szüleim fekvitték egyszer nővérem, azt mondták nem éri meg.

2019. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Minden évben megrendezik. Most attól összefog omlani a világgazdaság ha nem mindenki megy el? Ugyanazt adják le. Interneten pedig feltöltik. El se kell menni.
2019. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!