Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sport vagy matek?

Sport vagy matek?

Figyelt kérdés

Kettes vagyok matektanar nelkul. Matektanarral harmas. Viszont legalabb heti 2x kell jarnom, 3500ft/1 ora. A tanar pedig nagyon lekezelo velem, de o mindig elmondja, hogy o mennyire okos. Meg, hogy milyen jo erzes okosnak lenni. Ilyeneket tol folyamatosan. Es celozgat ra, hogy en mennyire buta vagyok es nem lesz belolem senki.

Ha tanarhoz jarok, akkor jobban megertem a matekot, viszont igy ket edzesrol kiesek. Es nekem jelenleg az edzes az egyetlen hely, ahol jol erzem magam. Otthon mergezo szulok, suliban nagyon eltero az erdeklodesi korom a tobbieketol, illetve visszahuzodo is vagyok. Mashova pedig nem jarok.

Szerintetek nagy baj lenne, ha nem jarnek kulontanarhoz?

A tobbi tantargybol jo vagyok, csak az ilyen logikai dolgokban nem.

17/l



2019. aug. 20. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ŐSZINTÉN!


Van BÁRMI, reális esélye, hogy az edzéseknek, valaha is lesz haszna? Hogy meg tudj élni belőle, és tudj venni zabálni valót? Vagy adjon olyan alakot, hogy megfogj egy gazdag kanit?

Ha nem, akkor matek, hogy legalább egy "éjrecségy" meglegyen, és egy szakmát ki tudj tanulni!

2019. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen életpályát szeretnél befutni. Ha kicsit is köze van a matekhoz, akkor járj magántanárhoz – de ne ehhez a gyökérhez, akit leírtál, keress valakit, aki képes felnőttként viselkedni –, ha nincs, akkor csak figyelj az órákon, hogy meg tudd csinálni az érettségit, ami tapasztalataim szerint jóval könnyebb mint amivel egy átlagos matekórán találkozik az ember
2019. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon kicsi az esélye, hogy meg tudnék élni belőle. Szinte semmi, de nem is akarok ebből megélni. Viszont csinálni akarom,ameddig csak lehet.


Nem akarok a matekkal semmit sem kezdeni. Bölcsész karra szeretnék menni, ott nem tudom mennyi matek lesz.

Ez a tanár egyébként jól tanít, mert megértem. De sokszor a sírás kerülget, mikor elmegyek tőle. Viszont attól félek, ha tőle elmegyek, nagyon rossz lesz az érettségim. Bár így is azt mondja, hogy ne reménykedjek a hármasban.

2019. aug. 20. 14:21
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
És bölcsészként milyen _reális_ munkát fogsz találni a mekis dolgozón kívül? Oda meg nem árt a matek.
2019. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Keress normális matektanárt, akihez most jársz nem tűnik annak.
2019. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Leszel olimpikon abban a sportágban aminek az edzéseire jársz?

Kétlem, különben nem lenne kérdés a kérdés. Szóval nyeld le a békát és tanulj

2019. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
az én gyerekemnek 4000 Ft-ért ad 2 órát a matektanár és házhoz jön és nagyon rendes. keress más tanárt és olyan időpontra, hogy edzésre is el tudj járni mellette.
2019. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez a sport sajnos, nem sajnos, nem olimpiai sportág.:D Nem mintha elég jó lennék hozzà, de nem is a versenyekért csinálom.

Lehet valóban keresek másik matektanárt! Az is jobb, mintha nem járnék végülis.

2019. aug. 20. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mind a kettő egyszerre.

Meg pl nemtom végülis hányból hány edzést kell kihagynod, plusz még arra gondolok, hogy egyik matekodat cseréld vissza sportra, de legyen ott szerintem a matek is. Habár, arra gondolok, csak ha éppen nagyon nem értesz valamit, akkor alkalmanként kéne szerintem , hogy ott legyen a matektanár.

2019. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!