Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az életem nagy álma, hogy az...

Az életem nagy álma, hogy az Északi sark jeges vizeiben együtt ússzak a jegesmedvékkel. Hogy valósítsam meg?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobj nekik lazacot, és megkedvelnek.
2019. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez sikerül, akkor valószínűleg megesznek a jegesmedvék. 4millió forint körül van sarkkör túra, szóval összegyűjtesz ennyi pénzt és befizetsz egy túrára.
2019. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első lépésként menj ki az Északi Sarkra.
2019. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A hideg vizet bírni fogom?
2019. aug. 20. 22:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a 2-est. Az kimaradt, hogy búvárkodásra is fizess be, különben nem lesz lehetőséged a vízbe menni. A túravezető vigyáz rád, nehéz "elszökni". De búvárkodás közben talán el tudsz úszni és találkozol medvével.

A búvárruha szigetel, a hideg vízzel nem lesz baj.

Esetleg felkészülésként el tudsz menni Erdélybe, barnamedvével edzeni a sarki túrára. Ez jóval olcsóbb és egyszerűbb. Aztán, ha jól megy, mehetsz a sarkkörre.

2019. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyel magadnaka fekete piacon egy fiatal medvebocsot. Ha veled no fel,nem fog bantani. Jarhatsz vele uszni,ha nem latnak masok. ( Magyarorszagon tiltott a tartasuk.)
2019. aug. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De én kifejezetten a jeges tengerben akarok úszni legalább 2 medvével
2019. aug. 21. 01:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Pff, mi olyan nehéz ebben? Eljutsz odáig, keresel 2 jegesmedvét, aztán a széttépett hullád majd úszkál békésen a macikkal
2019. aug. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A grizzli az gyorsabban fut a jegesmedvénél,a jegesmedve viszont jobban úszik.Meg nagyobb valamivel.Szóval ha eleget edzek,akkor nem fognak tudni széttépni.

Közösen akarok velük úszkálni,mondjuk versenyt úszni

2019. aug. 21. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!