Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg van ilyen szünet vagy...

Tényleg van ilyen szünet vagy csak nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés
Itt állok a kormányablakban 1 órája. Már csak 1 ember van előttem erre az ügyintéző bejelentette hangosan nevetve a kollégáinak, hogy na ő megy a 10-es szünetre 9:50-kor és ott cigizik és kávézik az udvaron. Ezt hivatalosan is csinálhatja vagy csak ennyire tróger.

2019. aug. 21. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon sok tróger dolgozik hivatalokban (meg sok nagyon segítőkész ember is!). De a kormányablakoknál munkaerőhiány van, nem igazán lehet válogatni.
2019. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Képernyő előtt történő munkavégzés esetén óránként 10 perc szünet kötelező, ez törvény, nem a munkavállaló lustasága.
2019. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszolónak igaza van. Én is hasonló munkakörben dolgozom. Kötelező kivenni óránként 10 perc szünetet, mivel monitor előtt dolgozik.
2019. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Ne sajnáld tőle azt a kávét meg a cigit, meg a 10 percet!

Neki is jár ennyi, te meg nem azmiatt fogsz elkésni ha már amúgy is vártál egy órát bem a 10 percen múlik!

2019. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsére jó emberismerő és látja, hogy felhúz téged ezzel. Az a típus lehetsz, aki a szemeivel szuggerálja az embert, hogy haladjon gyorsabban, ha nem csak egy dolgot intéz az előtted lévő, akkor grimaszol, cümmög, ráncolja a homlokát és végig ott van az arcán a "nem érek rá egésznap" kifejezés. Nekem látnom sem kell téged, hogy ezt tudjam.
2019. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Ide tudtál hányni egy kérdést, de annyi eszed nem volt, hogy utánanézz, mikor és mennyi munkaközi szünet jár a számítógépes monitorral dolgozóknak? Szégyen.
2019. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Te nem szoktál szünetre menni munkaidőben? Ezzel a hozzáállással remélem szünet nélkül dolgozol 8-10 órát, hiszen te nem vagy "ennyire tróger".
2019. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a fizetésért örülök, hogy köszön valaki... Nem irigylem a 10 perc szünetet. Legalább pihenten és koncentráltan fog velem dolgozni.
2019. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt még sose vettem észre. Mivel nem egyetlen egy ügyintéző van. Ha valaki kimegy szünetre, akkor attól nem áll meg az élet. Legfeljebb nem hozzá, hanem egy másikhoz kerülök.

Egyébként nyilván nem mehetne ki, ha nem lenne valóban szünete. Az ilyen helyeket szigorúbban veszik, mint egy magán, üzleti irodában.

2019. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!