Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szegények a szüleimek, nincs...

Szegények a szüleimek, nincs semmire pénzük! Tehetek valamit, úgy hogy kiskorú vagyok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Diákmunkát vállalhatsz, de az semmire nem elég.
2019. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kiskorú nem vállalhat diákmunkát, csak fiatalkorú, 15 éves kortól.
2019. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De akkor mit tegyek?
2019. aug. 21. 22:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit.
2019. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 15 éves kortól vállalhatsz diákmunkàt, vagy nézz szét a környéken sokszor keresnek fűnyíràsra embert, takarításra, stb. Oda tudsz menni te is, zsebpènznek teljesen jó, és vagy odaadod anyukàdèknak, vagy bevásárolsz magadnak az iskolába példàul, hogy már nekik ez ne kerüljön pénzbe.

Van olyan, hogy valaki halmozottans hátrányos helyzetű, az ilyen nálunk kapott valami "Útravaló" támogatást vagy mit, masnèven ösztöndíjat, csak meg kell igényelni és mindent alátámasztani papírokkal.

Fel is adhatsz online hirdetést, hogy fűnyíràst, vagy hasonlókat vállalsz.

Kitartást kívánok és sok sikert, nagyon vigyázz magadra!

2019. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha kiskorú, 14 év alatti. Senki nem fog egy gyereket (feketén) dolgoztatni, és nem egy gyerek feladata hogy eltartsa a családot vagy hozzájáruljon a családi kasszához. A szociális rászorultság alapján járó segély jöhet szóba esetleg, de azok is olyan jól meg vannak szabva, hogy te pont eleget keresel ahhoz, hogy ne legyél jogosult rá, de pont elég keveset ahhoz, hogy közel nyomorogj belőle.
2019. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!


Pár utcányira lakik egy öregember és lenyírtam a füvét! Háromezret fizettett, amiből meg tudom venni a füzeteimet!

2019. aug. 22. 14:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó fej gyerek vagy, te még viheted valamire! :-)
2019. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vidéki vagy? Esetleg kisvárosi/külvárosi? Én a helyedben keresnek valami fekete munkát. Kérdezz körbe a szomszédoknál, helyi vállalkozóknál, hogy nincs-e szükségük segítségre hétvégeken vagy délutánonként, akár 1-2 órára. Viszont arra határozottan ügyelj, hogy szemét mocskoknak meg gyanús alakoknak ne dolgozz. Tisztességes munkáért tisztességes bért!
2019. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azóta lenyírtam egy másik ember füvét is 2000ft ért, és segítettem még egy embernek 2500ft ért.
2019. aug. 30. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!