Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezért feljelenthetem?

Ezért feljelenthetem?

Figyelt kérdés

Szóval, bent voltam tegnap a 20.-ás ünnepségen a városban, eleve ilyenkor máshogy járnak a buszok és nekem meg így is sikerült lekésni az utolsót, a következő csak reggel jött volna már. De nem is ez a lényeg, hanem hogy az egyik férfi ismerősöm hozott haza kocsival. A csomagtartóban maradt a kabátom és hogy az asszony nehogy lekapja a fejét, kidobta az egyik ruhagyűjtő konténerbe. A probléma ott van, hogy 21.000 volt az a kabát és itthon nem is lehet ilyet kapni, mert Görögországból hozták nekem. Ráadásul az eszmei értéke még ennél is nagyobb, mivel ez volt az utolsó ajándék, amit a halott nagyapámtól kaptam. Mikor én ezt szóvá tettem nála, hogy ez azért még sem így megy, kiakadva annyit mondott, hogy nem képzelem én, hogy ő belemászik majd a kukába, hogy kiszedje? Majd egyszer meghív egy sörre és kvittek leszünk.


Érdemes ezért pert indítani? Vagy hagyjam az egészet a fenébe és törődjek bele?


2019. aug. 21. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Én egyáltalán nem hagynám a francba. Fel nem fogom, hogy képzelte ezt.
2019. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Elhiszem, hogy lelkileg ez mennyire fáj és meg is értem, át is érzem. Nem tudom, miképpen lehetne bizonyítani ezt, a konkrét káreseményt és azt sem tudom, mennyi pénzt vinne el a per... :-(

Megszakítanám a kapcsolatot végérvényesen egy ilyen emberrel, a saját kapcsolatában komoly problémák vannak (bizalmilag), de erről nem más tehet és semmi sem magyaráz ilyen viselkedést.

2019. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Közöld vele, hogy vagy visszaszerzi a kabátot, vagy szólsz a kedves asszonyának, hogy valszeg megcsalja őt, ha ennyire próbál eltüntetni mindenféle női holmit, nehogy felmerüljön a gyanú benne. Amúgy meg egy igazi nyomorék az illető.
2019. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég érdekes sztori, a kabát a csomagtartóban volt, gondolom ő is csak akkor vette (volna) észre, amikor hazaér és kinyitja (ha kinyitja egyáltalán), meglátja a kabátodat és gyorsan elszalad vele egy ruhagyűjtő konténerhez (nem minden sarkon található egy), mert az asszony kimegy és ellenőrzi, mi van a csomagtartóban. Amúgy meg 30 fokban minek is volt nálad kabát? És ha már volt miért a csomagtartóba tetted?
2019. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Tisztázzuk, lekésted a buszt, volt egy kedves ismerősöd aki hazavitt(gondolom ingyen), és Te még pert akarsz indítani? :)

Igaz az amit a múltkor hallottam: ,,Jó tett helyében jót ne várj."

Elhiszem, hogy megràzott, mert drága volt, meg ajándék, de akkor is ilyenèrt pert indítani? Te olvasod is amit írsz?

2019. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt nekem nem mondta, hogy ő mikor vette észre, ez a kérdést illetően nem is releváns, a tény, hogy nem tudja visszaadni a kabátom az. Annyira nekem nem is jó a viszonyom vele, de az egész ismerősi köre tudja, hogy náluk már többször majdnem megtörtént a válás. Nagy botrányai voltak, mert többször megcsalta a feleségét és azóta a nő a legkisebb gyanús dologra ugrik. 30 fokban minek volt nálam kabát? :) Mert mondjuk este nagyon lehűl az idő és fázós vagyok?


Ingyen hozott haza, mert az én falum mögötti településen lakik, neki ez 0 méter kitérő volt. Különben is, egy olyan jó 8 km-t hozott csak, szívesen kifizetem neki a benzin árát.

Nem akarok én egyből rohanni a bíróságra, pont azért tettem fel a kérdést. Igen, olvasom, amit írok, köszönjük a rosszmájú hozzászólásod.

2019. aug. 22. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!