Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan változtassam meg a...

Hogyan változtassam meg a személyiségem?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Vegyél fel új szokásokat. Idővel bele ivódnak a személyiségedbe és megváltozol.

Csak arra figyelj, hogy jó szokásokat alakíts ki magadnak, mert nem mindegy, hogy az ember milyen irányba szeretne változni...

2019. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 he84 ***** válasza:
Az alap személyiségedet nem tudod sehogy megváltoztatni. Bizonyos szokásokat meg lehet változtatni idővel, amihez kitartás, nagy akarat és idő kell, ami nem túl könnyű a legtöbb esetben. Inkább fogadd el magad, legyél önmagad és ne mások miatt akarj megváltozni, nem is menne, főleg hosszútávon nem.
2019. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A személyiséget nem lehet csak így megváltoztatni. Úgy képzeld el, mint egy hagymát mondjuk, aminek több rétege van. Először is van az alapszemélyiséged, amivel születtél. Aztán az életed során a különböző szituációk is formálják, valamint a téged körülvevő emberek (szülők, barátok, társaság). Túl sok tényezőből áll ahhoz, hogy egyedül megváltoztatsd.
2019. aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 he84 ***** válasza:
100%
Azóta a kérdező priviben eléggé lerohant engem privikkel plusz tanácsokért a személyisége megváltoztatása miatt és szinte állandóan nyaggatott,... Nem érdemes neki tovább tanácsokat adni, mert amiket eleinte szépen, türelmesen adtam neki priviben is, nem érdekelte és csak hajtogatta tovább a magáét,... Pedig jó tanácsokat adtam neki, na de ez van, sajnos nem mindenki kér igazi segítséget és nem mindenki érti meg azt, hogy valamit nem lehet. Meg elvileg nem meri felvállalni a személyiségét és nem tudja ki ő.
2019. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!