Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik művészi tevékenységből élnek?

Figyelt kérdés

Leginkább olyan személyekre gondolok, akik nem különösebben ismertek, és nem is gazdagok, de meg tudnak élni a művészetükből.

Itt pedig gondolni kell bármilyen művészeti ág képviselőjére pl. zenész, festő, szobrász, filmrendező, színész, író, költő.


2019. aug. 21. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
G-cire irigylem őket, mivel én kétbalkezes vagyok, írni meg hiába van tehetségem, ha lusta demotivált disznó vagyok. De ha nem vágnak fel vele és amúgy tök normális arcok, simán én is támogatom őket. Vannak ilyen emberek, igaz ők külföldiek. Többségük nagyon tehetséges képregényírók (és rajzolók, ugye), de nem túl ismertek, viszont tényleg megélnek belőle.
2019. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tehetséges.
2019. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk az egész családban szinte mindenkinek művészeti végzettsége van (festő, grafikus, artista, karmester) és mindegyikünk megél belőle.
2019. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Irigylem őket,jó nekik.
2019. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Ismerek ilyen embereket, alapból érdekes, különleges fazonok és baromi sokat dolgoznak azzal amit csinálnak.
2019. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Számomra nem lesz más az, aki ilyen vagy olyan munkát végez. Azokat nem kedvelem, akik állítólag ilyen meg olyan kreatívak, "alkotók", holott sorra tolják ki a sablonosabbnál sablonosabb alkotásaikat, és eltartatják magukat azokkal, akiket sikerült bepalizniuk.
2019. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Részben jó lehet, de különbséget szoktam tenni alkalmazott művészet és művészeti tevékenység között. Van persze átfedés a kettő között, de pénzért olyasmit csinálnék amihez inkább szakmai ismeretek kellenek, hobbiból meg olyat amit szeretek. Előbbit is lehet szeretni, de engem zavarna ha a megélhetésem múlna azon, hogy milyennek kell szeretnem amit csinálok. Van olyan terület ahol ez nem zavar, néha még fizettek is érte, szóval tényleg jó lehet ha valaki meg is tud élni belőle. Van olyan amiért viszont nem tudnának fizetni, ki is nézném magamból, hogy előbb halnék éhen, mint hogy megrendelésre rakjak oda valamit. Utóbbit sem ítélem el, elég gyakori hogy a hobbi a szakma is egyben, de én nem bírnám.
2019. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jézusom, mirőlszól, már megint miről beszélsz...?
2019. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Irigylem őket, én is szeretnèk íràsból élni, de még nagyon sok pénz kell, hogy kiadassam az első kötetem.
2019. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tisztelem őket. :)
2019. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!