Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok?

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szakitottam fel ev utan a baratommal, mire fel o is velem, a kapcsolatunk rossza valt, sokat veszekedtunk ezert a szakitas.. elotte olyanokat mondott ami oszinte volt mert o mindig oszinte. Es most akarhanyszor rairtam bunkozott es talalkozik valaki massal holnap. Nekem nehezemre esett elfogadni mert en meg szeretem, de o tantorithatatlan, es eleg bunko velem ahhoz kepest hogy nem tortent koztunk soha olyan amire fel igy viselkedhetne.

2019. aug. 21. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél :)
2019. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy azért vált bunkóvá az utóbbi időben, mert így akart ürügyet találni a szakításra. Ez talán egy kibuvó is lehet egy kellemetlen beszélgetés elől, hogy már nem szeret vagy mással akar lenni, stb.

A másik, hogy lehet, hogy nem is találkozk senkivel, csak féltékennyé akar tenni, húzza az agyad.

Mindenesetre, szerintem jól döntöttél, hogy vége lett. Nem egészséges egy olyan kapcsolatban élni, ami kezd elromlani, mert az annak a jele lehet, hogy nem fog mükődni hosszútávon.

2019. aug. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!