Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedülállót kell x-elni egy...

Egyedülállót kell x-elni egy dokumentumban ha menyasszony vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor például a családi állapotomra kíváncsi a kérdés és választani kell hogy egyedülálló, házas, elvált, özvegy, élettárs stb., akkor én mint 2 éve menyasszony státuszban lévő ember, aki nem jelentette be semmilyen hivatalban hogy el vagyok jegyezve, csak "barátom" van, jogilag viszont egyedülálló?


Olyan furcsa ezt x-elni, pedig jobb választ nem találok.

Évek óta együtt vagyunk, együtt is élünk, ha összejön a pénz, esküvő, de végülis egyedülállónak számítok :D


Van más is, aki furán érzi emiatt magát néha a hivatalban?


2019. aug. 21. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, mert a baratom van az semmilyen jogi kategoria, tehat hivatalos helyeken nem szamit.evidens is, midon nem is jarhat el semmilyen ugyben a nevedben v veled kapcsolatban. Szerintem nem fura, inkabb az lenne fura, ha lenne kulon rubrika a parkapcsolatban leves jelolesere.
2019. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg az egyedülálló nem hivatalos státusz. Lehetsz házas, hajadon/nőtlen, meg élettársi kapcsolatban. Hogy éppen együtt jársz-e valakivel, az semmilyen hivatalos intézményt nem érdekel.
2019. aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!