Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem össze magam? L.

Hogyan szedjem össze magam? L.

Figyelt kérdés

Szoktam beszelgetni exemmel de nagyon kivagyok mar a mai nap utan mar eletkedvem sincs es csak sirok,viszont holnap programom lenne egyik uj baratnommel,viszont felek hogy szarul leszek és vele sem tudok elmenni :(

Mit tegyek hogy jobban legyek?


2019. aug. 22. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne beszélgess az exeddel! Tudom, ez most nem sos megoldás, de hosszabb távon beválik. Nem tudsz továbblépni, ha a reménynek egy kis szikrája is él benned. Jobb tenne most neked egy kis idő és távolság. A programra meg mindenképpen menj el, az felráz majd egy kicsit, mert minden jobb, mint otthon gubbasztani és sírni. Fel a fejjel! :)
2019. aug. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nincs szivem nem beszelgetni vele,nem birom,es o szokott irni es azt mondja szuksege van ram,de olyan rosszul esik mikor arra celozgat hogy baratnot akar csak nem tud csajozni. Annyira nem tudom mit csinaljak. :C
2019. aug. 22. 01:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak játszik veled. Engedd el.
2019. aug. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nehéz,mert előtte ő volt a legjobb baratom,es joban szeretnenk maradni mert fontosak vagyunk egymasnak de ez nekem nehez:c
2019. aug. 22. 01:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked ez a helyzet nehéz, legyél vele őszinte. Ha törődik veled, azt fogja mondani, hogy elenged téged.
2019. aug. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Lel, én instant törlöm az exeimet mindenhonnan. Egyik nagyon megsértődött rajta mert remélte még csinálhatjuk azt amit most ti.


De abból mi hasznunk lenne? Barátság extrákkal extrák nélkül? Ugyanmár..

2019. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nemaRendőrség ***** válasza:
Egyébként meg így jár az aki házi nyúlra lő, legalább megtanultad te is
2019. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy egyik irta: Játszik veled. Engedd el.

Én is fosul vagyok egyedül, egyetlen egy exem van azt is megbántam, és egyedül élni nincs kedvem, semmihez sincs

:( Megértelek, de menj előre, ha vége lett ez van, én ha arra gondoltam hogy mivel nekem egy lány az életem értelme lenne, ezért ha valakivel lennék és elhagyna megölném magam. Hát 1x megtörtént de nem úgy lett. igaz most is közel vagyok ahoz hogy feladjam az egészet mert egyedül vagyok, de ha eldobtak minket és nem kellünk, akkor ez van, túl kell lépni. Én már csak azért is léptem tovább mert olyan dolog miatt dobott el hogy tul sokat foglalkoztam vele, ebből veszekedés volt stb...

kitartás

2019. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!