Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék legtöbbet a...

Hogy segíthetnék legtöbbet a környezetnek, állatoknak? 17/l

Figyelt kérdés

Ég az Amazonas, tele van vele a média. Megosztják a műanyag okozta károkat, a globális felmelegedést.

Az utóbbi években nagyon gyakran látom főleg Facebookon azt a pusztítást, ami történik. Az állatok szenvedését. A rengeteg faj kihalását. Ez elképesztő számomra.

Tudom, hogy ezt már nem lehet visszafordítani és nem is baj. Együk meg, amit főztünk.

Azzal is tisztában vagyok, hogy én nem tehetek semmi egetrengetőt az ügy érdekében. Mégis szeretnék segíteni. Az állatokon. Hogy ne kelljen mindegyikőjüknek olyan keservesen elpusztulni valami miatt, amiről ők nem tehetnek.

Mit tehetnék legtöbbet?

Önkénteskedjek? Hol? Hol van a legnagyobb szükség rá?



2019. aug. 22. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
2019. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Légy vega vagy vegán.
2019. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne használj műanyagot, csak akkor ha felettèbb szükséges, ne pocsèkolj, hasznosíts újra, ne támogasd a multikat, ne vezess benzines/dieseles autót, inkább biciklizz, vagy használj tömegközlekedèst, ha megoldható, ne szemetelj, ültess fákat. Én is próbálok így élni, amennyire lehetsèges, de túl sok a nemtörődöm ember.

A jövőben elektromos autót akarok venni, és olyan házba költözni, ahol nap vagy szélenergiàval van megoldva az áram, gáz pedig nem lesz a házban, a vizet pedig szintén meg lehet oldani másképp, ha ezeket mindenki képes lenne megoldani, akkor nem lenne ekkora probléma, de ezek hatalmas pénzösszegek.

Önkéntessèg is jó ötlet, vannak állatvèdők, és nemrég indult egy mozgalom is, akik x millió fát akarnak ültetni a következő y évben, nevükre sajnos már nem emlékszem, de jó ötlet lenne hozzájuk csatlakozni akár.

2019. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Segíts az embereknek, hogy még jobban felgyorsuljon a folyamat és előbb vége legyen!
2019. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A felmelegedés egy természetes folyamat egy jégkorszak után,mi csak pár évvel felgyorsítottuk. Szóval harangot kongatni meg sírhelyet még nem kell venni.

Felborul a jelenlegi életünk ez tény,több ember lesz kisebb helyen,mert a tengerparti városok lakhatatlanok lesznek,víz alá kerülnek.Néhány ország is,sziget is pl. hawaii,hollandia.

Viszont neked ebből sok gondod nem lesz a kárpát medence közepén. Meg kell majd szokni az állandó 30+fokot meg az eddig nem jellemző időjárást,de ennyi. Valószínű hogy lesznek háborúk is bevándorlás ügyben,de bízzunk a "védőfalainkban". Ha szerencsénk van akkor nem lesznek túlzottan emberjogvédök meg liberálisak a törvényhozók az enszben meg az unióban és akkor van esélyünk a túlélésre. Ha nem akkor készülhetünk az arab meg afrikai csordákra.

A környezetszennyezés egy más téma. Nem fogom most leírni a sokat ismételt dolgokat. Ezenkívül még hozhatsz létre szemétszedő csoportot a városodban. Ha bejelented a hulladék kezelőknél a városodban akkor még zsákot is kapsz meg még el is szállítják amit összeszedtek. Na meg a fogyasztás. A sok fotelharcos grínpíszes nyomatja a mindmeghalunk meg szánalmas az emberiség dumát utána meg zabálja a gyorskajáját,veszi a bútorokat havonta,ruhákat 2 naponta.Mekis zacskó miből van? Papírból. A papír miből készült? Fából. Aztán meg megy sírni hogy vágják ki a fákat,de még életében nem ültetett egyet sem helyette.De még nem jött rá,hogy nem brahiból vágják ki,hanem hogy legyen mekis zacsija meg ikeás széke.Ennyit akartam, köszönöm szépen.

2019. aug. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is a WWF-et tudom javasolni. Ha jelentkezel, kapod majd az emaileket, ha van valami esemény ahol szükség van önkéntesre, segítőre. Onnantól csak rajtad áll, hogy meg is jelensz e

Egyébként egy hatalmas virtuális pacsi, amiért így gondolkodsz és valóban tennél is valamit!

2019. aug. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Óvszer nélkül zsexelj mert az is károsítja a környezetet!!!!
2019. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!