Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sértő a váll megvonás...

Miért sértő a váll megvonás tanároknak? Eddig náluk tapasztaltam szünet előtt, hogy mérgesek lesznek ezért. Nálatok mi történt amikor úgy csináltad a nem tudom szöveget, hogy megvontad a vállaidat? Miért lesznek mérgesek ilyenkor?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rám is mindig mérgesek olyankor :D
2019. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Mert az nem szívderítő tény ha nem tudsz valamit, de megbocsátható, hiszen még pótolhatod, fejlesztheted a tudásod. Ha viszont a megvonod a vállad az azt sugallja, hogy nem csak nem tudsz valamit, de nem is érdekel. És rosszul esik neki, hogy töri magát hogy megtanítson neked valamit és téged meg nem is érdekel.

Persze lehet más miatt vonod meg a vállad vagy csak reflex, de legtöbb esetben az ember a vállvonogatásból arra a következtetésre jut, hogy az illetőt nem érdekli az adott dolog.

2019. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem már! Köszike :) Még jöhetnek amugy válaszok.
2019. aug. 22. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy a 2-es válaszoló mondja: mert flegma, lekezelő, lerázó testbeszéd.

Én, ha nem tudtam valamit a suliban, akkor annyit mondtam: "nem tudom", vállvonás nélkül. Abból nem volt gond.

2019. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha valaki azt mondja, hogy "Jó kérdés" ez még jobb?
2019. aug. 22. 23:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az meg szarkasztikus.
2019. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!