Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szeretek élni. Mit tegyek?

Nem szeretek élni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem semmi értelme annak hogy éljek.

Nem akarok meghalni, mert azzal a szüleimnek, családtagjaimnak okoznék fájdalmat, de élni sincs kedvem.

Nincs semmi célom, csúnyának érzem magam, olyannak akit senki se szeret, bele fáradtam az életbe. Azt érzem hogy már nem bírok sokáig a földön maradni, főleg nem öreg koromig.

Jó lenne ha ez változna, de ez nem fog.

19/l


2019. aug. 23. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Változhat, hidd el :) De ez rajtad múlik. Nagyon egyszerű a dolog, kezdj el élni.
2019. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Probalj valtoztatni az eleteden valamit, sportolj, jarj uj helyekre, szerezz baratokat. Legy nyitott es pozitiv. Lasd meg a jo dolgokat mindenbe. Gondolj bele valaki mindent megadna hogy olyan elete legyen mint neked, neki az lenne a legnagyobb ertek es orom meet pl beteg vagy mincstelen. Nagy ertek van a kezedben amit ingyen kaptal es ez az egyik legnagyobb ajandek. Mem szabad igy kezelni mert ez egyszeri lehetoseg es ki kell hasznalni. Ha nincs sok baratod nyugodtan keress olyan netes oldalakat hisz ok is azert vannak ott hogy talaljanak valakit. Rengeteg dolgot lehet tallni celkent ami nem kerul semmibe. Szerintem pl nagyon jo erzes fejleszteni magad es eajonni h valamiben tehetseges vagy en pl zongorazni szlktam vagy a kutyamat tanitani. Legy nyitott es pozitiv es baratsagos,az vonzova tesz a negativitas nem kelti fel az emberek erdeklodeset, altalaban csak szanalmat vagy sajnaltot valt ki ha valaki igy velekedik az eleterol foleg ha oka sincs ra, de nem szerzel vele baratokat es eletkedvet. Felesleges!
2019. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
60%

Nyiss az emberek felé, és az új dolgok felé!

Tervezz! 19 évesen még nem baj, ha nincs annyi életcélod, de kreálhatsz.

Írj bakancslistát! :)

Akármi kis apró dolgot, amit butaságnak tartasz. Akár rajzolni, akár zenélni, sportolni, beszélgetni, barátokat szerezni.. az élet szép, csak úgy kell felfogni! :)

2019. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi az elirasokert

2.

2019. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Milyen hobbi, tevékenység van, ami leköt, örömöt okoz, amibe bele tudsz feledkezni? Ilyet is érdemes lenne keresni és az emberek felé nyitni.

Ha rossz hangulatot akarnak adni, vagy negatív megjegyzéseket tesznek, azokat érdemes elengedni (tudom milyen nehéz ez).

sok fiatal látta így az életét ennyi idősen, de ez változni fog (nem okoskodásból írom ezeket).

2019. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
0%

Nyugi, fog változni. 9 évesen is más volt, 29 évesen is más lesz. Nem biztos persze, hogy jobb.


Ha más nem jó, akkor koncentrálj a testi örömökre: jól esik a melegben egy hideg kóla ha szomjas vagy, egy falat hamburger ha éhes, az alvás ha fáradt. Maszturbálj, nézz vígjátékokat, hallgass olyan zenét, ami tetszik, szagolgass parfümöket. Van, akinek ennyi se jut.

2019. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Előzőnek igaza van. 29 évesen még jobban fogod utálni. XD
2019. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké, írj rám és szedj fel, nők még nem próbálkoztak nálam, mindig csak én. Tessék, cél, naaa??
2019. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Ha van kedved, beszélgessünk. Mostanság nekem sincs túl sok életkedvem. 18/L
2019. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem se szeret a kutya se, nem látom az élet értelmét egyedül, és egyáltalán nincs semmi jó az életembe, nincs mellettem egy hozzám hasonló ember.. (csak lányba kéne persze..) Aki hasonlót érez nyugodtan írhat meghallgatok akárkit, másra úgy sem vagyok jó amúgy :3

18f

2019. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!