Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rettegek? Segítség kell

Egzotikusallatkereso kérdése:

Rettegek? Segítség kell

Figyelt kérdés

atomrakéta baleset oroszorszagban, ég az amazonia én próbálok tenni hogy kevesebb legyen az ökológiai lábnyomom 16 éves vagyok rettegek hogy egyáltalán letudom-e élni normálisan élni az életem vagy már 10 év múlva fulldoklani fokog stb. Mit tudok tenni? Vagy legalábbis mit tegyek hogy ne ezen agyaljak egész életemben.


(hypoconder vagyok és az ellen is jó lenne valamit tenni)


2019. aug. 23. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nézz körül embermentes élettereken a természetben, például a Bakonyban vagy az alföldi tanyavilágban, vagy bárhol a természetben. És érezni fogod hogy van még bőven biztonságos hely a természetben. A természet vs. ember küzdelmében mindig a természet fog győzni.
2019. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Évről évre egyre rosszabb, ezt kár tagadni. Ez egy természetes folyamat, amit az emberek felgyorsítottak. Gyerekem nincs, az ő jövőjéért nem aggódok, az vigasztal hogy ha kipusztulunk, velem együtt mindenki meghal, nem maradok le semmiről.
2019. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem rettegni kell, hanem felkészülni. A képzelt betegségeket felejtsd el, lesznek igaziak is. Lehet sportolni, idegen nyelveket tanulni, küzdősportok, fegyverek használata, stb. De egy IGAZI katasztrófát úgysem fogunk túlélni. Meteor becsapódás, Yellowstone vulkán kitörése, stb.
2019. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam a kérdésre de engedj meg még egy gondolatot. Én úgy képzelem el a "világvégét" hogy sok hely a Földön a megváltozott időjárás miatt lakhatatlanná válik. Az ott élő emberek nyilván nem fognak a seggükön maradni a halált várva. Nagy tömegek indulnak lakhatóbb területekre, aztán vagy befogadják őket vagy nem de a zsúfoltság a háború és a tömegnyomor miatt a betegségek szerintem elkerülhetlenek lesznek. Emberek egymást ölik majd 1 pohár tiszta vizért stb..a végét meg olyan zombiapokalipszis szerü káosznak képzelem csak zombik nélkül.
2019. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Már rég tudjuk, hogy vége, én 30 évre saccolok.


21/F

2019. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is egyre többet aggódom emiatt, és nagyon sokszor töprengek ezen :'(

Ha gondolod menj el pszichológushoz, én is sok mindenen parázom és beutalt a háziorvos, segített nagyjából, vagyis a hipochondrián mindenképpen. Az irreális félelmeken, de sajnos a reális félelmek.... na mindegy :(

2019. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem került a levegőbe semmi szóval csak túlreagálod. nyugi.
2019. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sok embernek a prepperkedés segít ezzel megbirkózni. Én is szorongok, bár én idősebb vagyok. Én attól félek, hogy nem lesz egészségügyi ellátás és belehalok valamilyen hülye betegségbe. Ezért próbálok felkészülni minden lehetőségre.
2019. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél beszélni írj nyugodtan privátot, megnyugatlak és meghallgatlak szivesen, ha kiadod magadból talán jobb lesz :)

18

2019. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Viktor előrelátta az egészet! Már egy ideje az egészségügyi ellátás hiányára készít fel minket. Áldott legyen a neve.
2019. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!