Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség lenne...

Szerintetek hülyeség lenne csak úgy bejelölni, ráírni egy vadidegenre Facebookon?

Figyelt kérdés
Véletlenül találtam rá még kb. egy hete és a profilja alapján szimpatikusnak, visszafogottabb fiúnak tűnik, bár a "Névjegynél" semmit nem tett közzé magáról, hogy milyen idős, hol lakik stb., bár ránézésre hasonló korúak lehetünk. Csak a nevét látom, illetve van róla 2 profilkép és ugyanennyi borítókép. Még sosem csináltam ilyet. Érdemes lenne megpróbálkoznom vele vagy ez inkább csak ijesztő lenne, hogy a semmiből ráír valaki, akivel se közös ismerős, semmi közös pont nincs? Ti csináltatok már ilyet? Ha igen, hogy reagált az illető?

2019. aug. 23. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Férfiak örülnek az ilyesminek.

Légy úttörő, és írj neki!

2019. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Érdemes megpróbálni
2019. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hajrá, baj nem lehet belőle.
2019. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megpróbálom. Egyszer élünk, mit veszíthetek... :D
2019. aug. 23. 20:49
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
Nekem is írj ha nem jönne össze vele. Nincs profilkép se borítókép se semmi. Keress meg..légyszi, mert nagyon teccesz nekem és nagyon szeretlek má most.
2019. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
azért az milyen már hogyha lány jelöl így fiút az az esetek 90%ban visszaigazolás, de ha fordítva, vajmi kevés az esély hogy egy lány visszajelöljön egy ismeretlent. többnyire legalapvetőbb kérdésekre sem szoktak reagálni a leányzók közül nagyon sokan
2019. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 hugomékat rendszeresen jelölik be ismeretlenek, rohadt gáz dumával, nyomulnak mint az állat, én érzem magam kellemetlenül amikor mondogatják. Szerintem ez az oka. Hogy a pasik nem tudják rendesen intézni. Ezután a pár valóban rendes szerencsétlent is fenntartásokkal kezelik
2019. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A férfiak többnyire örülnek neki (amennyiben a mésik nemhez tartozótól jött a jelölés). A nők meg általában nem nagyon jelölnek vissza ismeretlent, figyelmen kívül hagyják az esetek többségében, mert náluk gyakoribb ez a csak úgy jelölgetősdi..

De ez ne tartson vissza! Természetesen jelöld be nyugodtan. Csak jó tanácsként annyit, hogy a jelölés mellé azért küldj neki egy pár soros üzenetet is, hogy mégis miért jelölted be.

2019. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség szerintem. Bár én meg pont lányba keresek olyat aki visszafogott és aranyos, nem olyan mint a többi, de én már a sok bántás stb miatt nem tudnék bejelölni senkit.. Engem nem jelölnének igy be, de ha igy lenne és végre nem egy olyan random lány jelölne be akinek több száz ismerőse van és haspólóba valami ribis pózba feszit a profilképen, én biztos rohadt boldog lennék. Főleg ha nem 2 perc után letiltana mert nem olyan macsógyerek vagyok ami nektek kell :D

Nem hülyeség, azért nézd meg nincs-e kapcsolatra utaló jel, nehogy csalódj. Szerencsés emberek akiket normális lány jelöl :D

18f

2019. aug. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sajna erre azt tudom mondani, hogy 40-50% az esélye, hogy elfogadja.

De igazad van, egyszer élünk, meg kell próbálni ;)

2019. aug. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!