Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeptembertől kezdem az...

Fatedtohateyoulove kérdése:

Szeptembertől kezdem az egyetemet az ELTE BTK egyik szakán, és az albérletem a Hernádi utcán lesz. Mennyire veszélyes a környék?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, a kérdés szempontjából miért lényeges infó az, hogy melyik egyetem melyik karán kezdesz. Valld be, hogy csak rajolni jöttél 😕
2019. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, kedves válaszíró egyáltalán nem olyan célból írtam ki az első kérdésem, hanem azért mert megszeretném tudni hogy milyen a környék, mire számítsak.
2019. aug. 24. 01:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem Hernád utca? (Hernadit nem talaltam a terkepen). A Keleti pu. kozeleben?

Ha ez az akkor rossz kornyek. De ne aggodj azert alapbol nem fognak megenni az emberek csak elso egy evben eleg rossz erzes lesz neha ott eljonnod folwg ha veszekedo c..ok lesznek valamelyik utcan. De hat a keleti kornyeke amugy se egy patyolat hely.

En a kozelbe jartam tanulni evekig, még bulizni is es maximum reszegek szoltak be, de sajnos lattam verekedest es ejszaka egyedul nem szivesen mennek arrafele.

Nem messze a hernadi utcatol lakott egy baratom es ott nott fel o semmi kivetnivalot nem talalt a kornyekben, nyilvan ezt szokta meg.


Ha megfogadsz egy tanacsot nappali fenyben jol.ismerd meg majd a sajat kornyekedet (bolt/piac/posta/hivatal/bank...) es Budapestet is mihamarabb. Jard vegig a buszon/villamoson/metron ulve azok vonalat, amiket az elejen hasznalnod kell stb. mert minel tobbet latsz belole es jobban kiigazodsz annal inkabb megnyugszol es nem fogsz ilyeneken izgulni.

2019. aug. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!