Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van a világban sok...

Miért van a világban sok szellemileg visszamaradott, rosszindulatú és gonosz ember?

Figyelt kérdés

Sok ember nem szereti a tudományt, csak a szakmai dolgokat, sokan felszínesek, negédesek, elfogultak, türelmetlenek, zárkózottak, nem tisztelik a szabályokat és általában az érzelmeik alapján cselekednek.

Miért van ilyen kevés nagy szellemi tudással rendelkező, okos, bölcs, elfogulatlan, nyitott, életvidám ember?


2019. aug. 24. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Mert mindent a seggunk ala nyomnak. De szerintem ezek a tulajdonsagok kulonosen igazak a magyar emberekre...
2019. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
okos és életvidám egy mondatban,
2019. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

#1:

A Fidesz semmit nem tol a seggünk alá, hanem mindent kivesz alóla. Látszik, hogy te se "otthon" éldegélsz.

2019. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak ilyen emberek, de Magyarországon kifejezetten sok van. Félig olasz vagyok és minden évben ki szoktam látogatni.. Mindig felüdülés az ottani emberek pozitív hozzáállása az élethez, és nyitottságuk.


Például egy számomra ismeretlen országban vagyunk és meghallok egy olasz embert, bátran oda mehetek hozzá, hogy mi a helyzet, mosollyal fognak fogadni, megkérdezik, hogy hová valósi vagyok meg minden..


Na most ha magyarokat hallok, inkább elengedem a témát, mert nagyrészt azt kérdeznék, hogy mit akarok tőlük.


Ugyanakkor ez így nem teljesen helytálló, mert ott is vannak ilyen emberek, sőt mindenhol.. Csak valahol több, valahol kevesebb, evvel erre próbáltam kilyukadni.


Talán annak tudható be, hogy itt mindent nehezebb elérni.. Mire ott vannak, hogy az életüket vadul kellene élni, addigra már belefáradnak a sok nehézségbe, továbbá ha mindenki ilyen körülöttünk, az sem visz előrébb..

2019. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol, Mo.-n?
2019. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!