Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felháborító az szerintetek,...

Felháborító az szerintetek, hogy valaki eltolja a boltba az ÜRES bevásárlókocsitokat?

Figyelt kérdés

Szóval ma mentünk anyuval bevásárolni , én a szociális fóbiám és kisebbségi komplexusom miatt már nem járok boltba, én vagyok a sofőr és bepakolni segítek.


Felháborodva jött ma ki Anyu, hogy egy ember eltolta a kocsiját amíg nem figyelt, látta előtte a figurát kocsi nélkül bejönni, nem mert neki szólni mert háát kicsit agresszívnak látta ( nem írok semmi olyat mert félek, hogy nácinak gondoltok , nem vagyok az, de Anyukám kimondta azt a szót - Anyukám se náci- ) ezért inkább kocsi nélkül folytatta a bevásárlást, majd amikor kijött és egész úton hazafelé ezt hallgattam, hogy mennyire felháborító meg, hogy egyszerűen ki van akadva, ott tartott, hogy miért vagyok én ilyen mamlasz, hogy nem megyek be vele.


Nekem is volt csomó ilyen szitum kinn a parkolóba amikor mellém állnak és rávágják az autó ajtaját az autómnak, ( olyan emberek ) és ilyenkor van az a kérdés, hogy " nem lett baja ?" nekem meg azt kell mondanom, hogy " ilyen volt " - nem akarok bajt, vissza úgy sem tudom fordítani az időt ,kárrendezés biztosítóval meg felesleges, esetleg nincs biztosítása, vagy bármi van, én nem akarok balhét.


Szóval szerintem felesleges ezen felháborodni, lesz még rosszabb is, sőt.


Jól látom?


2019. aug. 24. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2019. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Jézusom, de életre alkalmatlanok vagytok
2019. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Mi van? Már hogy egy cigánytól beszartatok? Nőj fel és elmúlik a a szociális fóbiád és kisebbségi komplexusod is.

Nincsenek nácik sehol, a cigányokat meg cigányoknak hívják. A roma egy politikai furmány kitalálás. Bevásárló tank nélkül is lehet bevásárolni, nem kell ebből ügyet csinálni, hülye volt és kész.

2019. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Karton vizet mondjuk 4-et kicsit nehéz... kell a bevásárlótank :D


Alkalmatlanok? Nem inkább elővigyázatosak?

2019. aug. 24. 16:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha elővigyázatos lett volna nem hagyja magára az üres kocsit, lehet azt hitte az illető, hogy valaki csak úgy otthagyta. Egyébként meg szólhatott volna neki, nem hiszem, hogy az üzletben bármi probléma lett volna ebből. A másik meg, mi is sokat járunk bevásárolni autóval, még soha nem vágta rá senki az ajtót a miénkre, pláne nem annyira, hogy meg is sérüljön.
2019. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Gyáva népnek nincs hazája!
2019. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Panaszkodni azt tudtok,de mikor ott van a lehetőség hogy tegyetek ellene akkor meg összekuporodtok mint egy kiskutya.

Rácsapják az ajtót a kocsira,de hogy ne kelljen vele beszélni inkább azt mondod hogy már ilyen volt...életképtelenek vagytok

2019. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A mindennapi életben agresszivabbnak kell lenni nem ilyen félösnek. Ez semmi jóra nem vezet. Tarts magadnàl önvédelmi eszközt ha félsz.
2019. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Van nálam, paprika spray, de nem használhatom, tényleg félek, hogy azt hiszik majd, hogy én támadtam és, hogy esetleg azért mert nem vagyok elfogadó, úgy járok mint sokan. Ez így nekem jó, így is csak nagyon ritkán járok az utcán, ha olyan csoportokat látok akkor bemegyek egy boltba, ezért sem mozgok már 17:00 után. De ez betegség, ezt nem tudom leküzdeni, voltam már csomó szakembernél.
2019. aug. 24. 17:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem,ez nem jó neked.
2019. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!