Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki boldog?

Mindenki boldog?

Figyelt kérdés
A Facebookon olyan boldog családi képeket látok minden nap. Ez a valóság?
2019. aug. 24. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem... Itt ez a sok kis ribi, pózolnak haspólóba közbe égetik magukat ezzel, van ezer, több száz ismerősök attól megkapják a likeokat. Van aki ettől boldog, de szerintem az ilyen több esetbe nem kap, és képtelen szeretetet adni.

18f

2019. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az nem a valóság, csak eljátsszák a többieknek, hogy boldogok, de igazából mindenkinek megvan a maga baja. Te miért vagy most boldogtalan? Privátban is válaszolhatsz.
2019. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában az tesz ki képet, aki boldog és az adott képhez egy pozitív emléket, élményt kapcsol.


18/L

2019. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, az is igaz amit 3-as mond. Ebből ki lehet következtetni miért nincs a világom semmi az én profilomon :D Bár ha végre lenne aki elfogad és szeret, akkor boldog lennék, de attól még nem hiszem hogy tennék ki képeke. Szóval szerintem 2 fajta ember van ebből a részből, az egyik figyelem hiányos, a másik arra használja a facebookot amire kell és csak a családnak és igazi ismerősöknek posztol
2019. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis, mindenki szorong az emlitettek közül. Ha vki boldog azt nemkell bizonygatni állandóan. Nyilván figyelembe kell venni a posztok mondanivalóját, minőségét.
2019. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Álvalóság.
2019. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én senkit nem látok a környezetemben, aki boldog volna, tehát a válasz nem, nem mindenki boldog.
2019. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nyugi 7es én sem vagyok az, magányos vagyok és az életem ugy szar ahogy van, de legalább büszke vagyok amiért inkább egy visszahúzódó srác vagyok és nem egy szelfizgetős bulizós majom
2019. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


A kettő közt rengeteg ember van...

2019. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokan csak próbálnak úgy tenni, mintha boldogok lennének és csak a szépet, pozitívat mutatják a külvilág felé, közben meg ki sem látnak a problémákból.
2019. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!