Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az erdőben szétszórt papírzseb...

Az erdőben szétszórt papírzsebkendők vajon azért vannak ott szétszórva, mert a nők nem szedték fel pisilés után?

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Perverz állat...
2019. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nektek van bármi gondolatok, ami nem a nők körül forog? Akármi?
2019. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
legtobbszor inkabb hajlektalanok nem szedtek fel kakilas utan.
2019. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Vki kifujta az orrat..
2019. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

A pzs elbomlik.


De legközelebb elteszem használat után, hogy neked oda tudjam adni, ha folyik az orrod.

2019. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem ez pont a szemetelésről szólt volna, nem?

Akkor inkább nektek jutott eszetekbe a perverzió és a nők. Égés. :)


Igen, az erdőben azok dobják el a szemetet, akik a törvényeket csak akkor tartják be, ha valaki rájuk piríthat és elkaphatja őket. Húgyos papír, üccsis flakon, félig megevett uzsonna, még égő csikk.

2019. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen, a nők nyilván olyan nyilvános, nem eldugott helyekre pisilnek ahol te meglátod a papirzsepijeiket......

Nem mi vagyunk az igénytelenebbik, kutya nem. Mint ahogy a városban is tisztábbak a nők (nem a nők tolják le a gatyajukat a sikatorokban, buszmegállóban, kocsmák mellett, sőt, néha egy atmulatott este után az utca közepén, hogy mindent telepiszkitsanak, és csak úgy álljon utánuk a hugy/szarszag) úgy valszeg az erdőben is ők tudnak normálisabb viselkedni.


De amúgy mit is mondasz ezzel a kérdéssel, kérdező? Hogy a férfiak nem törlik meg a farkukat pisilés után, hanem miután konnyitenek magukon, visszateszeik úgy ahogy van; hugyosan, buzologve? Mert kb ez az egyetlen magyarázat arra hogy miért kell ezt a papírzsepizest a nőkre kihegyezni.

2019. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Kapásból cáfolom az előttem szóló femináci hőbörgést:

[link]

2019. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Kicsit felháborodtak a nők, de nem tudom mire fel. Én ismerek nőket, akik az erdőben pisilnek és eldobják a zsepit.


Szerintem a válaszolók a pervezek, mert itt semmi rosszra nem kellett gondolni. Bár sok férfi itt tényleg egy perverz, aki ezen pörög egész nap, de sok nő meg már abból is azt hiszi hogy egy fiú kanos állat aki dugni akar, ha ránéz egy nőre.

2019. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Én ott szoktam hagyni a papírzsepit pisilés után az erdőben. Na nem az ösvényen/mellett, hanem eldugottabb helyen. Most komolyan, ki az, aki betenne a hátizsákjába a szendvicsek mellé egy pisis zsebkendőt? Sima papír, az első esőnél szétbomlik, nem szennyezi a környezetet. Nyilván a többi szemetet elteszem és a kukába dobom ki, mikor kiértem a civilizációba.
2019. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!