Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Az erdőben szétszórt papírzsebkendők vajon azért vannak ott szétszórva, mert a nők nem szedték fel pisilés után?

Keress kérdéseket hasonló témákban: papírzsebkendő, lány, , erdő, természet, szemét, hanyag

aug. 25. 15:14  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Perverz állat...

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont aug. 25. 15:17 Privát üzenet
Nektek van bármi gondolatok, ami nem a nők körül forog? Akármi?

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont aug. 25. 15:17 Privát üzenet
legtobbszor inkabb hajlektalanok nem szedtek fel kakilas utan.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont aug. 25. 15:21 Privát üzenet
Vki kifujta az orrat..

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont aug. 25. 15:22 Privát üzenet

A pzs elbomlik.

De legközelebb elteszem használat után, hogy neked oda tudjam adni, ha folyik az orrod.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont aug. 25. 15:22 Privát üzenet

Szerintem ez pont a szemetelésről szólt volna, nem?

Akkor inkább nektek jutott eszetekbe a perverzió és a nők. Égés. :)

Igen, az erdőben azok dobják el a szemetet, akik a törvényeket csak akkor tartják be, ha valaki rájuk piríthat és elkaphatja őket. Húgyos papír, üccsis flakon, félig megevett uzsonna, még égő csikk.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont aug. 25. 15:24 Privát üzenet

Igen, a nők nyilván olyan nyilvános, nem eldugott helyekre pisilnek ahol te meglátod a papirzsepijeiket......

Nem mi vagyunk az igénytelenebbik, kutya nem. Mint ahogy a városban is tisztábbak a nők (nem a nők tolják le a gatyajukat a sikatorokban, buszmegállóban, kocsmák mellett, sőt, néha egy atmulatott este után az utca közepén, hogy mindent telepiszkitsanak, és csak úgy álljon utánuk a hugy/szarszag) úgy valszeg az erdőben is ők tudnak normálisabb viselkedni.

De amúgy mit is mondasz ezzel a kérdéssel, kérdező? Hogy a férfiak nem törlik meg a farkukat pisilés után, hanem miután konnyitenek magukon, visszateszeik úgy ahogy van; hugyosan, buzologve? Mert kb ez az egyetlen magyarázat arra hogy miért kell ezt a papírzsepizest a nőkre kihegyezni.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont aug. 25. 15:38 Privát üzenet

Kapásból cáfolom az előttem szóló femináci hőbörgést:

[link]

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont aug. 25. 15:54 Privát üzenet

Kicsit felháborodtak a nők, de nem tudom mire fel. Én ismerek nőket, akik az erdőben pisilnek és eldobják a zsepit.

Szerintem a válaszolók a pervezek, mert itt semmi rosszra nem kellett gondolni. Bár sok férfi itt tényleg egy perverz, aki ezen pörög egész nap, de sok nő meg már abból is azt hiszi hogy egy fiú kanos állat aki dugni akar, ha ránéz egy nőre.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont aug. 25. 15:56 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Én ott szoktam hagyni a papírzsepit pisilés után az erdőben. Na nem az ösvényen/mellett, hanem eldugottabb helyen. Most komolyan, ki az, aki betenne a hátizsákjába a szendvicsek mellé egy pisis zsebkendőt? Sima papír, az első esőnél szétbomlik, nem szennyezi a környezetet. Nyilván a többi szemetet elteszem és a kukába dobom ki, mikor kiértem a civilizációba.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont aug. 25. 16:19 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Te pisiltél már bele a Balatonba?
Mi a véleményetek a mosdóba pisiléshez? Egyre több helyről hallom h így pisilnek
Mentetek már be “rossz” WC-be?
Napirend? Szokások?
Mi a véleményetek a pisilő tölcsérről?
Miért mondják ezt sokan?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!