Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez most hol lehet hogy ennyire...

Ez most hol lehet hogy ennyire a romák felé hajlok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve vagyok együtt ő cigány, engem magyarnak néznek mert fehér a bőröm stb.. De a csaladbol es nézek ki a "legciganyosabban",szeretem az ékszereket, karika fülbevalót, fekete hosszabb hajam van az alapból és fekete szemem.. A családba kék szeme van a 2 bátyámnak is, egyedül anyának világosabb barna. Mindig is könnyebben baratkoztam cigányokkal, szeretem a roma zenét es hat jol érzem magam a párom családjában ahol amúgy mindenkinek nagyon sötét bőre van Szóval neha kitűnök közülük, es a párom is kitűnik az en csaladombol, amúgy elfogadta őt a családom minden tagja ((egyébként nem szivlelik a romákat))mert latszik rajta hogy normálisabb fajta, de amikor ideges nagyon durva a viselkedése es akkor en is alapbol ugyanúgy atkozodok mint ők, a szokásaikat se esik nehezemre betartanom mert amúgy nem is hülyeségek, az anyósommal is nagyon jóba vagyok.és már néha értem mit beszélnek ciganyul, mert ugye egymás közt sokszor ugy beszélnek Egyébként nagyon sokat veszekszünk de attol szeretjük egymást es ha szet is mentünk mindig vissza találtunk egymáshoz .. Hogy lehet hogy en ennyire hajlok a cigányok felé amikor az egész családomnak mas a véleményük róluk?

2019. aug. 27. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Több oka lehet:

1. Adoptáltak

2. Cigány volt a postás

2019. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet vannak romak az oseid kozott.
2019. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es ez a nagyobb családból fura hogy csak rajtam "latszik" meg... Biztos hogy nem fogadtak örökbe..
2019. aug. 27. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Akkor egyszeruen csak ilyen az izlesed. Pl van aki az amerikai dolgokhoz kotodik.
2019. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem szúrt le az egyik se .. jobbesetben nem basztak szét többen ... Sztem csak az izgalomért .
2019. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Több mint 3 éve csak az izgalomer? 😐 az erdekes lenne
2019. aug. 27. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is arra gondolok, hogy lehetnek a felmenők között roma származásúak, lehet csak nagyon régről. És vhogy nálad jött elő. Érdemes utána nézni a családfának, ha érdekel a dolog.
2019. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Attól még bejöhet külsőleg, csak undorító ahogy azzal próbálsz dicsekedni hogy te vagy a legcigányosabb a családodban. A vér nem fog vízzé változni én tudom, mert a te cipődben jártam egy bizonyos határig.. De te eléggé zületté válhattál ezek után amiket leírtál. Szerinted miért utálja mindenki a cigányságot bárhol ahova mész? Oka van... Azt szeretem a legjobban hallani amikor "rasszista vagy te kutya" szóval dobálóznak közben meg csak tényeket közlök. Léteznek normális , művelt cigányok de eddig még fehér hollót se láttam életem során csak amelyik le volt festve fehérre...😝
2019. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért dicsekednék ezzel? Ha a magyar emberek 90%-a utálja a cigányokat akkor mi lenne ebben a dicsekedni való? Nagyon sok fajta cigány van, bizony vannak az értelmiségiek is, amilyen családba en vagyok, nem lopnak, csalnak stb, tesztessegesen dolgozik midnenki, viszont jól írod kedves utolsó, a vér nem válik vízzé így a habitusuk se fog megváltozni, és itt beszélhetünk az összes fajtáról, mindegyik ugyanolyan forróvérű
2019. aug. 27. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!