Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki a mai világban 17 évesen...

Ciki a mai világban 17 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy csúnya lennék van eléggé sok jelentkező aki szívesen elvenné de egyszerűen sose érzem senkinél hogy ő vele szeretném elveszíteni.

2019. aug. 29. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem az
2019. aug. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Sőt! Jó. Drakula elkezdett (tizenéves lányok) szűzeket enni,de 2016-ban éhenhalt.
2019. aug. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

Az élet nagy dolgai... Szerinted ki fogja megmondani rólad hogy kivel voltál eddig? Egyébként már 12 évesen is rábízhattad volna magad egy másik gyerekre, ennyi erővel.

Kérdés hogy mit vársz ettől? Dugni lehet akárhol 5-10perc alatt is, de emlékezni csak arra fogsz, akit szeretsz is, máskülönben közömbös lesz számodra az egész, nekünk férfiaknak meg érzelmek nélkül is működik.

27F

2019. aug. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
50%
Szerintem még gyerek vagy és várj vele.
2019. aug. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Én 19 évesen vagyok az. Még nem is csókolóztam...
2019. aug. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%

Dehogy! Aki azt mondja hogy igen az hülye. Én 18 éves srác vagyok, igaz hogy én ezt már elcsesztem mert volt egy kapcsolatom, de ha lenne egy lány aki elfogad ahogy vagyok minden hülyeségemmel és féltékenységemmel együtt, akkor hatalmas bónusz lenne ha még azt is nekem adná.. Akárhány évesen :) Remélem találok olyat akire legalább az első fele igaz :(

18f

2019. aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Most komolyan mi vadidegenek itelkezzunk feletted? Ez maganugy, mindenki akkor vesziti el amikor, nincs eletkorhoz kotve. Szerintem sokkal gazabb elpazarolni egy olyannal, akivel amugy nem is akarod, mintsem megvarni az igazit. A jo dolgokra varni kell.
2019. aug. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

17 évesen en is szűz voltam, és én is szégyelltem, szánalmasnak éreztem magam... :( aztán rá másfél evre, 19 évesen veszítettem el életem első szerelmével. 23 évesen meg már megvolt a kislányom. :)


Soha ne szégyelld, mindennek eljön a maga ideje, lehet, hogy fejben te még nem állsz készen rá, és ez egyáltalán nem ciki! Ki tudja mit tartogat még neked az élet!

2019. aug. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem ciki. Valaki 20 évesen is szűz és hidd el ez a legkisebb gondja a sok közül. Én is szűz vagyok 17 évesen. Kit izgat? Attól most kevesebb vagyok mert nem szereztem szexuális tapasztalatot? És? Tudod mi a gáz? Az hogy egy 12 éves már nem szűz. Bizony. Találkoztam már ilyennel. Beszélgettem olyan sráccal is aki elvesztettem a szüzességét és semmivel sem lett jobb az élete. Ugyanolyan volt mint az előtt. Ugyanolyan problémákkal. Hidd el.
2019. aug. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elvesztette '
2019. aug. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!