Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy egyáltalá...

Volt már olyan, hogy egyáltalán nem mentél ünneplőbe eseményre? Tanévnyitó, karácsonyi ünnepség stb. Mi történt? Mondtak-e valamit a többiek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Nemhogy ünneplőbe, de évnyitóra 9. osztálytól soha nem mentem, felesleges. De ha mondtak is volna, megmondtam volna, hogy törődjenek a saját dolgukkal. Inkább mindig bevállaltam volna az osztályfőnöki/igazgatóit, úgysincs nagyon következménye.
2019. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Elso 2 heten se kell bemenni ugyse tanulunk
2019. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

És mi van olyankor hogyha azt mondják nektek, hogy illik meg azt mondják, hogy ünneplőbe kell menni?

És nem elég szerintetek a fekete hétköznapi nadrág és a fehér torna ing? Ez is elegáns sztem :D

2019. aug. 29. 12:23
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Volt, tavaly öcsém ballagásán.

Az történt, hogy 50 fok volt és én rövidgatya, izompóló és strandpapucs mellett döntöttem egy doboz sörrel a kezemben. Általánosból ballagott.

20/f

2019. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Tanévnyitóra mondjuk bementem rendesen ahogyan kellett nálunk mindig reggel volt az első tanítási napon és utána volt ha jól emlékszem 3-4 osztályfőnöki óra ahol elmondták az órarendet, meg hogy mikor mi hogyan lesz, hogy készüljünk stb... Egyébként akkor mentem ünneplőbe. De amikor október 23. megemlékezés volt az iskolai eseményre volt hogy nem mentem be ünneplőbe, persze egyszerű fekete szoknyát vettem fel harisnyával meg egy galléros felsőt mert én akkoriban nagyon sokszor viseltem a mindennapokban ilyen szerelést. Egyedül azt jegyezte meg az egyik tanár hogy hol a matrózblúzom? Arra annyit mondtam hogy otthon van és ennyi volt a dolog. Nálunk a matrózblúz nem nagyon volt már kötelező elfogadták azt is ha sima elegáns inget vagy blúzt viseltünk helyette. De volt olyan ünnepi esemény ahol még ennyi sem volt rajtam, egyszerű farmerba mentem egy pólóval meg egy pulóver volt rajtam és ennyi. Akkor is tettek megjegyzést de különös következménye soha sem volt.

Tanévzáróra meg én soha sem jártam be gimisként. Nálunk a bizonyítványosztás a legutolsó tanítási napon volt amikor alapból délig maradtunk csak bent, akkor mindenkinek kiosztotta az ofő ő mondta hogy a délutáni évzáró ünnepségre emiatt nem fog bemenni de attól nekünk még ott kell lennünk, csak mi megkapjuk előre a biziket, és ennyi. Az ofőnk alapból egy nagyon különc ember volt meg hihetetlen rugalmas is, igaz mint tanár mert matekot meg fizikát tanított kemény volt az tény, de úgy is tanított hogy még a legnehezebben tanuló ember is megtudja érteni az anyagot minimum hármasra. Egyébként meg ilyen ünneplős dologból soha sem problémázott ő. Ő úgy volt vele hogy közölte velünk és onnantól ránk hagyta a dolgot.

2019. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen konkrétan nem volt, hanem pont az ellenkezője.

Március 15-ei ünnepségre elterveztem, hogy valami elegáns, korhű öltözékben megyek saját készítésű kokárdával, zöld szoknyában, romantikus blúzzal.

Amint beléptem az osztályba, a tanár azonnal el kezdett rikácsolni, hogy “Én szégyellem magam, hogy a történelemtanárod vagyok!” És ezt azért mondta, mert nem a tipikus demagóg fekete-fehér konzervatív összeállításban mentem, hanem volt saját koncepcióm az ünnepi öltözékemet illetően. Volt, akin szakadt farmer és egy fehér testnevelés PÓLÓ volt, az persze nem zavarta.

Azóta egyébként nem is szoktam március 15-öt ünnepelni. Felesleges nacionalista bullshitnek tartom, de ez csak az én véleményem. Nem szeretném tovább boncolgatni, miért lenne jobb helyzetben most az ország, ha a 19. században okosabbak lettünk volna, és másképp ment volna végbe néhány esemény.

Szóval... a mai napig nem egy kellemes emlék. Te vagy az egyetlen, aki az akkori (manipulált) tizenéves lelkével próbál megtisztelni egy ünnepet, de utána még téged diszkriminálnak... Gusztustalan.

2019. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Értelmes wmber megtisztelteli az alkalmat és a társait. Lehet hogy hű de nagyon menőnek képzeli magat a 20 éves izompolos-rovidgatyas fiúcska, de kimondottan bunkó dolog így feloltozni egy ünnepélyes eseményre. Igen, tudom, nem diplomaoszto, csak nyolcadikos ballagás, de nekik akkor is fontos és unnep
2019. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
volt, veletlenul. elfelejtkeztem rola, hogy unnepseg lesz. az osztalyfonok ramszolt, de nem lett belole nagy ugy. meghuzodtam a hatterben es ennyi volt.
2019. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Mivel izmos vagyok, jó hogy izompólót hordok xd

Anyádat pontozd le zsici"


Jaja, izompolos-rovidgatyas egy ballagásra. Az ilyenre mondják amúgy, hogy izomagyú. Tudod, csupa izom, nulla agy, ezt bizonyitja a magas színvonalú privatvuzeneted is, kedves Fox3344. Ne farszd magad többel : letiltottalak.

2019. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Volt 2-3x. Ofői intőt kaptam. Nem mondtak semmit.


#9, te meg büszke lehetsz magadra

2019. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!