Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk ha egy lány közli veletek...

Fiuk ha egy lány közli veletek hogy megjött de nem parkapcsolatban vagytok. Csak pl haver vagy lakotars Ti ezt felesleges infonak tartjatok vagy orultok hogy kozli?

Figyelt kérdés

2019. aug. 30. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Szűz anyám. Ez a férjemen kívül senkire sem tartozik, de ő meg már magától tudja, mikor jön meg.
2019. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Egy időben pár nő mindig bejelentette hogy mikor jött meg. Nem voltunk barátok se csak néha jókat beszélgettünk ha úgy adódott és ebből kifolyólag mindent megosztottak velem. Teljesen természetesen fogadtam, ez az élet része és ugyanúgy lehet téma férfi és nő között a menstruáció, mint a szex.


Örültem ennek az infónak, mert ez eléggé intim téma.

2019. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs semmi extra kapcsolat, akkor ez kb. ugyanaz, mint amikor valaki bejelenti, hogy szarni volt. Egészségére.
2019. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
A legtöbben szerintem nem nagyon tudják hova tenni. Én nőként néha beszélek róla, mikor nagyon görcsölök, és kérdezik hogy mi a baj, önkéntelenül kicsúszik a számon. Nem gondolom annyira tabu témának.
2019. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, ki hogy van vele, de hacsak nem strandolós csapatépítőt szerveznek a kollégák vagy vízbe merülős programra hívnak a haverok, nem szoktam mások orrára kötni, hogy megjött.
2019. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Igen, nagyon fel tudja dobni a napomat egy ilyen info!!
2019. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
örülök ha tudom miért ingerlékenyebb.
2019. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Töröltetheted, kislány, akkor sem tartozik olyan emberre, akivel nem állsz párkapcsolatban.
2019. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Lányként mondom, ha valaki elmondja neked, akkor örülj. Tényleg "tabu témának" számít, pedig természetes. Csak úgy senki nem böki ki. Egy beszélgetés során ha feljön, akkor annyi.


Nálunk általánosban 7.-ikben tanulószobán mutattuk meg a fiúknak a tisztasági betétet. Érdekelte őket. Jól elbeszéltünk erről, azután beszéltünk a fiúk dolgairól is.


A legjobb fiú barátom tudja mikor van meg általában. Egyszer, amikor náluk voltam, akkor felajánlotta a nővére (csak ő használ már ott) betétjét, ha kell használjam. Adott csokit, hogy ne érezzem magam szarul és társasoztunk is. Lelkiztünk is.

Gimiben a lányoknál ez olyan, hogy: Fáj a hasam. Miért? Meg jött. Nekem is! Nekem is! Nekem is meg van csajszik. Együnk! A fiúk meg csak néznek. :D

Annyira nem érdeklik őket, de már velük is beszéltünk erről. Érdekelte őket a téma.

2019. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó vagyok. Válaszoltam a kérdésre. Miért lettem lepontozva?
2019. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!