Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is várjátok már a lehűlést?

Ti is várjátok már a lehűlést?

Figyelt kérdés
Én már nagyon várom, hogy ne legyen ilyen meleg, főleg azért, hogy megint tudjak rendesen aludni, ne izzadjak folyton és, hogy kipihent legyek napközben is. Ti is várjátok már a kicsit hűvösebb, de kellemesebb időt? Ki miért várja, hogy vége legyen a hőségnek?

2019. aug. 31. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én is várom! Végre lehet majd rendesen öltözködni. Nem csak egy rohadt pólót meg rövidnadrágot tudok majd felvenni, hanem vagányabb cuccokat is :)
2019. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Utálom az egész nyarat úgy ahogy van! Na jó, az aligruhás lányokat leszámítva :-)
2019. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Télen vissza fogjátok sírni :D
2019. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Tél? Milyen tél? Évek óta nem láttam telet, csak hideg, esős őszt, meg néha egy kis havat mutatóban. Nem fogom visszasírni a hőséget, a hideget sokkal jobban viselem, és fel tudok öltözni ha fázom. Ilyen melegben viszont még s egg pucéran is folyna rólam a víz az utcán.

De most nem hideg jön, hanem normális, emberi idő és hőfok. Nappal 20 felett, éjszaka meg 10 felett. Tökéletes. Nappal lehet élni és kint tartózkodni hőguta nélkül, éjjel meg még nem fagy be senki lyuka és fűteni se kell.

2019. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 Én biztos nem!


#4 Legszívesebben két zöld kezet nyomtam volna! Teljesen egyetértek!!

2019. aug. 31. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Én imádom a telet! És igen, szoktam havat is lapátolni, nem kis területen. :D Sokkal inkább megyek és csinálom, mint, hogy nyáron rohadjak a negyven fokban. Strandra, nyílt vizes helyekre nem szeretek járni.

25/L

2019. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon várom már, az őszt nagyon szeretem a szépsége miatt is, a telet már annyira nem.
2019. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. azokért a tényezőkért várom én is, mint a Kérdező. De azért ne nagyon tűnjön el még a meleg, csak csökkenjen.
2019. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!