Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell emberekkel ugy...

Hogyan kell emberekkel ugy kommunikálni, hogy nagyon nagyon nagyon megkedveljenek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
emberfüggő...de a többség egoista, így hát ha pozitív visszajelzésekkel bombázod őket, az biztos jó pont lesz.
2019. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez csak egy dolog,tuti van még egy csomo minden,amire figyelnem kell. Tudsz segiteni?
2019. aug. 31. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
sok ember felszínes és elég ennyi. akinél nem, ott meg egyénileg tudnád ezt...gondolom leginkább a közös érdeklődési kör valami elég speciális érdeklődési körnél jelenthet ilyet.
2019. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első benyomás című könyvben minden benne van. Torrenten is megtalálod...
2019. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért fontos, hogy "nagyon-nagyon megkedveljenek" valakit? A vége csalódás lenne.
2019. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor elolvastam a Sikerkalauz című könyvet, az teljesen megváltoztatta az életemet. sok mindenről szó van benne, de a legfontosabb, ami nekem lejött, az a mosolygás. Eleinte erőltetettnek éreztem, de hamar tarmészetessé tud alakulni. A mosolygás hatására a másik ember kicsit megnyílik és ha kedvesen szólsz hozzá, ő is mosolyogva válaszolhat. Ebből később előzékenység is kialakult nálam, a kettőt kombinálva pedig "tök jó fejnek" fognak tartani. Fontos az is, hogy figyelj a mások által mondott dolgokra, emlékezz rá és hozd szóba, ha ismét találkoztok.


Jelenleg taxizok Angliában és azt kell mondanom, hogy a legtöbbször nagyon jól elkommunikálok az utasaimmal. Több olyan dícsérat is érkezik naponta, hogy kellemes volt a beszélgetés velem, de olyat is mondtak már, hogy ez volt a legjobb taxis útja eddig! Nem a vezetési stílusomra értette, hanem arra, hogy nagyon jól elszórakoztunk. Ha sikerük kinyitni a beszélgetőpartnered száját, akkor jó eséllyel haladhatsz előre. Persze nem mindenki akar beszélgetni, ezt is el kell fogadni. Nekem ma már nek okoz semmiféle gondot egy kellemes beszélgetés elkezdése. Azt a bizonyos könyvet amúgy bő 25 éve olvastam ... pont pár hónappal azelőtt, mielőtt a későbbi nejemmel találkoztam volna!!! Szóval nekem már akkor is bejött ez a technika!

2019. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!