Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, vagy ismertek...

Van itt olyan, vagy ismertek olyat aki korábban szeretett volna gyereket, családot, de végül úgy döntött inkább egyedül jobb neki? Megbánta, nem bánta meg?

Figyelt kérdés

Férfi/nő?

Van hozzá sztori?


2019. szept. 4. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Az egyik a gyereket nem banta meg, de a nagyon maganyos most. A masiknak van ferje, de nem lett gyerekuk, de egyeb okok miatt, mar nem banjak.
2019. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sajnos mondhatni nem vagyok túl jó helyzetben, bár nézőpont kérdése. Szeretnék gyereket, de a jelenlegi párom úgy vélem nem lenne jó anya, látva hogyan viselkedik bizonyos helyzetekben. Másfelől saját lakásunk sincs, én pedig kijelentettem hogy albérletbe nem fogok családot alapítani, s ez neki nem tetszett.

Mar benne vagyok a korban, 30 felett járok, s bár egy férfinak sosem késő, talán már jobb lenne ha ilyen idős korban elgondolkodnék azon hogy sosem vállalok gyereket.

2019. szept. 4. 10:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, meggondolando. Nagyon nehez dontesek ezek. Azt kell eldonteni, h pl. 10 ev mulva bannad-e v mindenaron akarsz-e gyereket v a paroddal is tudsz boldog lenni.
2019. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinak sosem késő, ez nagyon de nagyon nem igaz. Egyrészt a gyerek génjeinek a felét a férfi adja, és idősebb apáknak a gyerekeinél több a betegség, másrészt eleve a spermiumszám is rohamosan csökken, meg se fogan a gyerek sok esetben, vagy csak sokára. Azon kívül fel is kellene a gyereket nevelni...
2019. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom hogy férfi és nő közül előbbi vállal jobb eséllyel gyereket meg 40-50 éves korban is.
2019. szept. 4. 12:10
 6/12 A kérdező kommentje:

3-as.

Egyebkent is alapvetően introvertált vagyok, ami azt jelenti hogy elvagyok egyedül, tehát nem biztos hogy bánnám ha nem lenne gyerekem. Csakhát a környezetemben lassan mindenki családot alapít már, és van bennem egy érzés hogy én sem akarok kimaradni. Viszont a párommal nem hiszem hogy zökkenőmentesen mennének a dolgok, gyerek nélkül is elég nehezen kibírható, sok esetben királylány aki a teli kukazsákot sem akarja kivinni mert az a férfiak dolga.


Nagyon nehéz, sokat rágódok hogyan tovább.

2019. szept. 4. 12:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos, de egyébként reálisabb lenne ha fej fej mellett haladnának ebben, mert mindketten együtt kellenek a gyerek egészségéhez és felneveléséhez.
2019. szept. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Csak azert, mert nem akarsz kimaradni a gyerekvallalasbol es korulotted mar sokaknak van, attol nem kell utanuk menni. Az az ő eletuk, az meg a tied. Magadra halgass!
2019. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8, pont ugyanígy gondolom.
2019. szept. 4. 12:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ahhoz hogy magadra hallgass, ált. 2 féle véleményt kell figyelmen kívül hagynod. Az egyik a körülötted lévők akik miatt igyekezni "kellene", a másik meg az egyedülálló vagy halogatós pasik akik szerint nem fontos (aztán hogy-hogy nem, nekik valahogy mindig előbb lesz mint neked mégis). Szóval olyannal ne vállalj, akit nem szeretsz, és ne úgy ahogy neked nem jó, DE a gyerek elleni hergeléseknek se dőlj be, mert az NEM a saját döntésed és utad...Az megint csak a mások véleménye. Remélem érthető.
2019. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!