Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van közületek olyan ember?

Van közületek olyan ember?

Figyelt kérdés

aki pl nagyon rosszul érezte magát,aztán szerzett egy tudást,amire nem ment rá a gatyája,és most boldog,és vannak barátai/barátnője, stb stb, jó társasági életet él? Hogyan csináltátok röviden összefoglalva,és milyen tudást szereztetek meg röviden és tömören? Tehát pl "megtanultam kanállal enni" helyett "úgy tanultam meg enni kanállal,hogy belemerítettem a levesbe a kanalat,és a számhoz emeltem anélkül,hogy az ingemre ment"

Tehát?


2019. szept. 4. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

te most valamilyen kódolt nyelvet beszélsz? élettapasztalatból tudást lehet gyűjteni, igen, tudásból(ha elég jól eszkabálod össze az agyadban) meg hasznot. A válasz igen, én már nyertem a munkám árán ilyen hasznot, de ezt teszi mindenki, nem?

26/N

2019. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Van közületek olyan ember?" Van.


"aki pl nagyon rosszul érezte magát," Be nem fejezett öngyilkossági kísérlet elég jó?


"aztán szerzett egy tudást,amire nem ment rá a gatyája,és most boldog,és vannak barátai/barátnője, stb stb, jó társasági életet él?" Igazából ennél többet is elértem (a saját mércém szerint többet).


"Hogyan csináltátok röviden összefoglalva," Elfogadtam az életet olyannak, amilyen. Megtanultam megkülönböztetni a befolyásom alatt álló életterületeket azoktól, amik nem állnak az uralmam alatt. Tudok reális célokat kijelölni és megvalósítani. Tudok rugalmasan újratervezni és empatikussá váltam az évek alatt. Kreatív lettem és szociábilis, szupportív attitűddel. Ismerem értékeimet.


"és milyen tudást szereztetek meg röviden és tömören?" Szakmák, nyelvek, élettapasztalat, rugalmasság, képesség a boldogságra és h akárhol megálljam a helyemet. Megtaláltam a hivatásomat. Tudok dönteni, elköteleződni, merek hibázni és tudok küzdeni.


"Tehát pl "megtanultam kanállal enni" helyett "úgy tanultam meg enni kanállal,hogy belemerítettem a levesbe a kanalat,és a számhoz emeltem anélkül,hogy az ingemre ment"

Tehát?" Tehát mi? A kérdés ezen része értelmezhetetlen, kicsit autisztikus. Az utad elején jársz, igaz, kérdező? Tini, vagy fejlődésében megkésett fiatal felnőtt vagy, ugye?


A boldogság az nem egy szakma, és nem vmi közhelygyűjtemény, amit tankönyvben v szavakban át lehet adni. Mondhatnék neked akármit, a szavaim nem válnának tapasztalattá az életedben. A boldogsághoz az a jól felhasznált élettapasztalat segít hozzá.


Javaslom, menj, élj, tapasztalj, válj önreflektívvé és majd csak lesz belőled valami!


Remélem, valami boldog.

2019. szept. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egyszerű. Ahelyett, hogy a problémáimra koncentrálnék, hogy hogyan tudok belőle mégnagyobb problémát csinálni, stratégiát váltottam. Elkezdtem a megoldásra koncentrálni. Így most ott tartok, hogy nagyon agyalnom kell már, hogyan tudnám mégjobban megoldani a problémáimat, mert szinte eltűntek, megoldoggam mind, elégedett vagyok az elétemmel. Szóval kikanalaztam azt a levest úgy, ahogyan nekem tetszik, és totál leszartam, ha beszólnak amiatt, hogy az ingemre ment, mert a saját utamat járva akartam csinálni, és mostanra próbálom az utolsó fűszermaradványt is kinyalni a tál aljáról.
2019. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!