Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a lányokat?

Hogy kezeljem a lányokat?

Figyelt kérdés
Eddig olyan sulikba jártam, ahol fiús osztály volt jellemző, jó persze általános iskolába voltak lányok, de az már régen volt. Szóval nem vagyok hozzá szokva a lány társasághoz, teljesen idegen nállam ez a dolog hogy lányok. Most kezdtem egy szakmát ahol vannak lányok is. Hogy kezeljem őket, hogy bánjak velük?
2019. szept. 6. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
16%

Figyeld meg a többieket, meg kérdezd meg apukádat (vagy egy férfi rokont, ha apa nem elérhető).


Esetleg még ezt a könyvet tudom ajánlani:

[link]

2019. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyél velük udvarias, de barátságos. Próbálj beszélgetni velük. Esetleg egy sorozat, vagy előadó vagy valami hasonló témában könnyebben találhatsz témát velük. Kivéve, ha szereted a fiúkat, akkor róluk is beszélhetsz velük nyugodtan.


Ha valamelyik lányt tetszik, akkor vele már az első pillanatban éreztesd. Elég, ha bókolsz neki.


Ha senki nem tetszik, akkor véletlen se viselkedj velük, hogy valaki félre értse.

De nyugodtan bókolhatsz nekik. Lehet hülyén hangzik, de jó hallani, ha egy fiú mondja, hogy :fodrásznál voltál? Tetszik. Tetszik az új felsőd. A cipőd. Bármit mondhatsz.


Én lány vagyok, de még én is mindig tanulol újat magunkról. UI: egy kis csokival mindenkit megveszel.


+legyél velük őszinte. Ha esetleg kínos lenne a szitu, akkor csak mondd, hogy "bocsi lányok, nem volt még lány barátom"


De előbb utóbb úgyis fogtok beszélgetni. Ne aggódj.


Tanács: néhány lány elég érzékeny tud lenni, próbáld ne megbántani őket. Legyél őszinte, csak ne tahó. Érted? Remélem.


Sok szerencsét. :)

2019. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!