Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre, hogy a...

Csak én vettem észre, hogy a fiúk sokkal elfogadóbbak tudnak lenni, mint a lányok?

Figyelt kérdés
Főleg kamaszkorban.

2019. szept. 8. 04:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem pont fordítva, elég megnézni hogy melyik nem hogy áll mondjuk a melegekhez.
2019. szept. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1 Én pedig fordítva vettem észre ezt.


Hiába mondogatják, hogy "fúj melegek", stb., ha pl. kiderül egy barátjukról, hogy meleg, vagy biszexuális, a legtöbbje nem fogja megutálni. A lányok viszont mit csinálnak? Kibeszélik őket a hátuk mögött, stb. Ezt észrevettem pl. az osztálytársaimnál is, de nem csak ott.


Vagy itt vagyok én. Lány létemre rocker vagyok, úgyis öltözködöm, nem sminkelek meg semmi ilyesmi és egy fiú nem szólt még be emiatt, még azok sem, akik kifejezetten rühellik a rockot. Lányok megint mit csinálnak? Röhögcsélnek rajtam, beszólogatnak. De nem csak osztálytársak, hanem akár az utcán is random emberek.


És még azt is észrevettem, hogy segítőkészebbek is tudnak lenni.


Nem azt mondom, hogy minden lány ilyen, vagy hogy minden fiú ilyen, de én tényleg azt vettem észre, hogy elfogadóbbak.

2019. szept. 8. 05:53
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

A lányokban ösztönszerűen benne van a rivalizálás. Ezért viselkednek sokan úgy, ahogy.

Ne foglalkozz más ember véleményével.

2019. szept. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom làny vagy kérdezô. Am nem elfogadóbbak. Pl ha valakinek soha nem volt csaja és megtudjàk könnyen kicsinàljàk. Egy szó mint szàz, mindkét nemben vannak rendes emberek is és szemetek is. Ezt így nem lehet kimondani hogy az egyik nem elfogadóbb mint a màsik.
2019. szept. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen csak te vetted észre. Én azt tapasztaltam, hogy a lányok sokkal elfogadóbbak, mint a fiúk.
2019. szept. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Van benne igazság. Nekem a járásom csámpás, ami b×st kaptam eddig, az nagytöbbségében nőktől volt, és volt olyan is, amikor kisgyerekes tyúktól.
2019. szept. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

A vulgáris nők pletykások, hátba szúró vagy gyávák...s lehetne még sorolni.

Meg a falra mászok a shoping nyomiktól, felületesek.

Ezért nincs barátnőm.


Rendes barát pedig azért nincs, mert mindig kiderül, hogy nem emberként, hanem nőként érdeklem őket...


Régebben gyerekkoromban is jobban szerettem fiúkkal lenni. Őszintébbek s mindig a képembe mondták akármi volt, ezt pedig becsültem, még ha bántónak is éreztem akkori jelen pillanatban.


Tinikorban is fiúkkal haverkodtam. Egyszer csak elkezdtek a lányok is "nyitni felém", de alig pár találkozó után rájöttem, hogy csak az én társaságomból akartak pár fiút.

Két haverom alátámasztotta azt, amit tapasztaltam, éreztetek velem. Félre hívtak és megmondták mit látnak, majd belém karolva vissza mentünk és szóltak a többi haverunknak lépjünk le, hátrahagytuk azokat a lányokat.


Ezért vannak csak "ismerőseim". Leginkább adok-kapok kapcsolataim vannak.

Ha valami kell valakinek s tudom miben tudom kérni segítségét vagy netán fordítva, nagyon szívesen.


Pl új termékemről kell minőségi fotó a blogra, fotós ismim simán segít, mert akármi kellék kellett fotóra mindig elkészítettem neki, de volt hogy eltört az ujja és photoshop-on én dolgoztam át a képeken az igazitásokat.


A meleg dologra én láttam jó és rossz befogadó képességet pasiktól és nőktől is.

Az inkább személyiség/mentalitási szinthez köthető.

2019. szept. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem így van. Általában a férfi nemre jellemzõ az agresszívabb, kirekesztõbb, egymással rivalizáló saját maga értékrendjét másra eröltetõ viselkedés.

Persze nõk is fúrják egymást, de messze nem olyan szinten, mint a férfiak. Nézd meg a politikában, kiknek vannak szélsõséges retorikájuk, kik mennek háborúkba, kik voltak véreskezű diktátorok a történelemben. Mind férfi, az a kevés nõ pedig csak csatlakozott bizonyos mozgalmakhoz, amit férfiak indítanak.

Na ez jól tükrözi ami van kicsiben is, pl kamaszok között vagy a társadalom bármely területén.

27F

2019. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel különböző iskolákon keresztül a fiúk olyan szinten pokollá tették az életemet hogy minden este azzal a gondolattal feküdtem le hogy még kéne ölnöm magam, ezért nem; nem igy látom.

Lány barátaim mindig akadtak az életben, olyan is van, akivel több mint 10 éve közeli barátok vagyunk,a fiúk viszont egy teljesen más történet. Még most, felnőttként is osszeszorul a gyomrom ha egy társaságban főleg férfiak vannak.

2019. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 -remete- ***** válasza:
Munkatársnőm olyan homofób hogy szavakat nem találok..
2019. szept. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!