Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan osztanátok be az...

Hogyan osztanátok be az időtöket a helyemben?

Figyelt kérdés

Nos, ahhoz kifejthessem a problémám, mesélnem kell picit magamról.

23 éves vagyok, két félévem van még az egyetemből, emellett 40 órát dolgozok mint szoftverfejlesztő már két éve.

Féléve lett egy barátnőm is aki most kezdte az egyetemet, jól megvagyunk. Emellett magamra főzők, mosok, takaritok, vásárlok stb.

És edzeni is elszoktam járni heti 3-4x.


Azt érzem hogy semmire nincs időm. Felkelek 7-kor, bemegyek 9-re dolgozni bent vagyok négyig. Utána négytől 3 nap is van 1x1,5 óra gyakorlatom az egyetemen. Utána főzők, szakdogához végzem a kutatást, probálok szakmailag fejlődni, a barátnőmmel vagyok edzek meg ilyenek. De úgy érzem abszolút nem vagyok hatékony. Ezt bezzeg nem tanították az egyetemen. Hogyan oldanátok meg helyemben?



2019. szept. 8. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom tanácsolni, hogy vesd össze a kötelességeidet és amit kevésbé fontosnak találsz, azt hagyd el.
2019. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyi mindent csinálsz egyszerre, akkor bizony nem sok szabadidőd lesz, ezt gondolhattad előre is. Ez sajnos ilyen. Tudom, miről beszélek, egy időben egyszerre végeztem 2 szakot a főiskolán, heti 40 órában dolgoztam, jártam nyelvtanfolyamra heti 3x (kellett a sulihoz a nyelvvizsga), és közben próbáltam életben tartani egy távkapcsolatot. Azzal a tudattal lehet kibírni, hogy nem tart örökké, és baromi büszke lehetsz majd magadra, ha túl leszel rajta.

Mondjuk a barátnőddel azért lehet beszélni, hogy a közös tevékenységek ne vegyenek el feleslegesen sok időt tőled. Gondolok pl. ilyenekre, hogy ha otthon néztek meg egy filmet, az legalább 2 óra nyereség ahhoz képest, ha moziba mennétek stb.

2019. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon sajnálom, de azt kell mondjam, hogy teljes állásban még ennyi szabadidőd sem lesz. Esetleg később majd, ha találsz otthonról végezhető munkát... hiszen a szakma ad lehetőséget erre. És akkor magad osztod be, onnan dolgozol és annyi utazás mellett, ami neked is jó.


Nem tudsz mást csinálni, mint kibírni 😕

2019. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Akárhogy is csinálod, a didibárba gyere el jövő héten Jónás István, mert az a molett, nagymellű szőke mindig kérdez, meg mi is hiányolunk a haverok.
2019. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 31 évesen kell elkezdeni dolgozni és heti max 28 órában.

Ezt sajnos nem mindenki teheti meg. Pedig nagyon jó.

2019. szept. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!