Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért pontozzá...

Ezen az oldalon miért pontozzák le mindig a normális, hasznos válaszokat is?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 16:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Pontosabban nem mindig, de elég gyakran.
2019. szept. 8. 16:58
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Ezt énis tapasztaltam. Be is szolta mar erte egyeseknek.
2019. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Attól hogy hasznos egy válasz. Még nem mindenki fog egyet érteni vele. Ezért sem foglalkozom az ilyen pirosozással meg zölddel. Valaki írta privátban hogy a poénos válaszokat szokták felvinni és a komolyakat leviszik.
2019. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Jöttem lepontozni😇
2019. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Attól még nem feltétlenül kell lepontozni, hogy nem ért vele egyet. Egyébként nemcsak az olyanokat szokták lepontozni ahol valaki véleményt ír láttam már olyat is hogy valaki írta a kérdésben a testsúlyát és kérdezte hogy kellene e fogynia, egyik válaszoló is leírta hogy ő mennyi, erre többen is lepontozták 😂😂 egyébként teljesen normális testalkata volt, de ha nem is lett volna az, azért miért kell lepontozni?? 😂
2019. szept. 8. 17:14
 6/18 A kérdező kommentje:
Illetve volt még olyan is hogy valaki leírta a kedvenc ételét és azt is lepontozták, hát istenem ha egyszer ő azt szereti? 😂
2019. szept. 8. 17:16
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, ennyivel szarabb lesz az életetek, ha lepontozzák egy válaszotokat ezen a nyamvadt oldalon?
2019. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

Én inkább azt nem értem, miért érdekel bárkit is a pontozás meg a %?

Volt, hogy valaki lepontozott és ezt gúnyosan röhögve közölte üzenetben is. Én meg csak pislogtam, hogy ez hülye? Valakinek ekkora örömet okoz, hogy megnyomhatja a piros kezet? Sajnálatos ha csak ennyi öröme van az életben.

Pont ugyanaz, mint a lájk hajhászás. Kit érdekel, kinek hány képzeletbeli internetpontja van? Se kaját, se egyebet nem lehet venni belőle, részemről tehát tök értelmetlen és lényegtelen.

De ha valakinek ennyit jelent, meg is érdemli hogy zsörtölődjön miatta.

2019. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem az hogy annyira érdekel, de azért engedd már meg hogy megkérdezzem :D
2019. szept. 8. 17:48
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha már ez az oldal úgyis azért van, hogy kérdezzünk :D
2019. szept. 8. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!