Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

A Brenda az cigány név?

Keress kérdéseket hasonló témákban: név, lány, roma, gyerek, élet, névadás, szerelem

szept. 11. 14:18  Privát üzenet  

A válaszok
pk1990 nevű felhasználó válasza:

Óészaki eredetű, aztán a norvég/viking hódítással került a név a mai Skócia területére, ahol a "Brandr" férfinevet "Brenda"-nak hallották, és női névvé vált.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont szept. 11. 14:31 Privát üzenet

Illetve angol nyelvterületen is használatos.

A cigányok meg az indiai szubkontinensről származnak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont szept. 11. 15:47 Privát üzenet
Nekem ilyen angol/amerikai:) Egyébként kisebbségben talán lehet , hogy szeretik sokan az ilyen neveket, hogy Bredpitt, mint keresztnév, de a Brenda szerintem nem az a kategória :) Szóval szerintem teljesen adható és vállalható név Mo-n is, meg még amúgy tök szépen is hangzik, és akkor jó nagyon, ha még passzol a vezetéknévhez is.:)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont szept. 13. 17:31 Privát üzenet
*Szóval pl itt ennél a névnél pl nincs szükség semmiféle ilyen extra magyarosításra, amitől fura lenne, mint pl a Bredpitt (valaki teljes neve) magyarosan leírva, és ez mint magyar keresztnév. :) Tehát szerintem a Brenda rendben van ilyen szempontból is. :)

# 4/7Időpont szept. 13. 17:33 Privát üzenet
*Egyébként nekem a Bredpitt is tetszik keresztnévként, de nem adnám valaki másnak a teljes nevét, meg egyébként is kicsit lehet, hogy érdekes lenne. :) De amúgy klassz :)

# 5/7Időpont szept. 13. 17:37 Privát üzenet
A Bredpitt senkinek nem a keresztneve, mert nincs az MTA listán. Idióták.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont szept. 13. 20:46 Privát üzenet
De mintha pedig én láttam volna. Vagy akkor lehet, hogy a nemzetiségi nevek között van. Az egy külön lista.

# 7/7Időpont szept. 13. 21:18 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek a Miranda, Paulina, Valéria, Veronika, Ivett, Brenda, Roszenda, Szorája és Mara nevekről?
Brenda név vélemény? Tetszik nektek? Adnátok a gyereketeknek?
Tetszenek ezek a nevek: Nina, Ziva, Zenina, Viviána, Nadin, Milla, Otília, Brenda, Gerda? Melyiket adnád?
Le tudnátok fordítani arabra ezt a két nevet? Kiara Brenda. Extra sürgős
Szerintetek is gyönyörű Ana Brenda Contreras. Szerintetek 10/?
Mondanátok linkeket Ana Brenda Contrerasról képekhez, amin meztelen?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!