Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdenétek, ha lenne 2...

Mit kezdenétek, ha lenne 2 millió Forint spórolt pénzetek?

Figyelt kérdés

Ez elég lehet elköltözni külföldre, albérletbe és ott dolgozni?

Vagy ti mit tennétek?


Elvi kérdès, semmi konkrét!


20/F



2019. szept. 11. 19:34
1 2
 1/17 Metionin ***** válasza:
Hát mivel önrészre gyűjtök hogy vehessek egy házat, 2 millánál még gyűjtenék tovább. De ha külföldre vágynék, szerintem el lehetne indulni belőle, feltéve ha ott azonnal munkahely vár. Kauciót, egyéb dolgokat kifizetném belőle aztán gyűjtögetnék tovább. Bizonytalanra akkor sem indulnék ki, ha ennél több pénzem lenne.
2019. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Én már venném is a repülőjegyet, hogy elutazzak Japánba, mert ez életem egyik legnagyobb álma kicsi korom óta.
2019. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Egy kisebb részéből adakoznék. A többiből hagynék azért, mert ennyi pénz biztonságot adna, h egy ideig van miből fedezni a rezsit.
2019. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Fogorvos.
2019. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%
Vennék egy raklap fehérjét
2019. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Van. Gyűjtögetek tovább...
2019. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Elég lenne elmenni külföldre, csak nekem semmi kedvem. Vennék 1 millió körül egy jó állapotú használt autót esetleg, nem olyat amivel villogni lehetne hanem ami szerény de tényleg jó állapotban van és nem kell 10 percenként szerelőhöz vinni. De nem értem miért kéne bármihez is kezdeni ennyi pénzzel, gyűjteni kell tovább hátha később lesz ötlet.
2019. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Van, hagyon kamatozni, hogy még több legyen.
2019. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mivel félretett pénz, ezért úgy hagynám ahogy van. Amikor szükség van rá, akkor előveszem ezt az összeget bár addigra gyűlik meg hozzá
2019. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Színpad, elektronikus zene. Kb másfél millió jött ki indulásra.
2019. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!