Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egyedül...

Mit csináljak, ha egyedül nekem nincs párom a szalagvatóra?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán érdekelt ez az egész, de úgy tűnik, hogy az osztályból mindenki táncol és hogy nézne ki, ha csak én jelennék meg nem fehér ruhában a szalagtűzéskor... Fogalmam sincs mihez kezdjek, már lassan kétségbe fogok esni. Képtelen lennék odamenni valakihez és megkérni, annyira kínosnak érzem. Az sem kizárt, hogy az idegességtől elsírnám magam és így aztán biztos befuccsolna a próbálkozás, na meg az illető totál hülyének nézne. Sajnos nagyon gyengék a szociális képességeim. De ha én nem lépek valamit, akkor senki más nem fog helyettem... Még van 1-2 hónap a próbák előtt, de már így is úgy érzem elkéstem.

2019. szept. 11. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És nem tudsz megkérni senkit? Bátyádat, unokatestvért, szomszéd fiút, barátnőd tesóját? Párhuzamos osztályból fiút, akinek meg lány nem jutott?
2019. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbák/megbeszélések során össze fognak párosítani valakivel, akinek szintén nincs párja. Nem lesz semmi baj, max. ha nagyon gáz az illető.
2019. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt biztos nem fognak összepárosítani senkivel. Ez teljes mértékben ránk van bízva. Meg nem is kötelező a tánc amúgy, de mivel mindenki táncol, ezért én sem akarok kimaradni belőle. Már csak a 11.-esek közül kérhetnék meg valakit maximum, de onnan senkit nem ismerek és ha a saját osztályomból nem akart senki táncolni velem, akkor szerintem idegen emberek még ennyire sem akarnának.
2019. szept. 11. 21:01
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Én abszolút nem foglalkoznák a tánccal sztem felesleges az egész! Az egész szalagavató egy hülyeség engem valahogyan sosem vonzottak az ilyen dolgok én a helyedben nem törődnék ezzel! Ha nincs párod hát hagyd a fenébe had táncoljanak! Miért olyan fontos ez?
2019. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is lenne olyan fontos, de azt azért elég gáznak érezném, ha egyedül én állnék ott egyenruhában, míg a többiek elegánsan felöltözve.
2019. szept. 11. 22:07
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Akkor ne menj el a avatóra,maradj otthol,így te se fogsz égni,meg a többieket se látod...
2019. szept. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
17%
ne legyel megszallott.
2019. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
60%
Hová jársz suliba? Találtál már párt?
2019. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még nem. Privátban esetleg megírhatom.
2019. szept. 20. 11:46
 10/10 anonim ***** válasza:

15 éve ezzel foglalkozom.....

Azt javasolnám Neked, hogy menj oda egy alsóbb évfolyamba járó sráchoz és kérdezzed meg nem lenne kedve Veled táncolni. Lehetőleg olyan srácot nézzél ki magadnak aki min 10cm magasabb nálad és nem link.

Ha ez nem vezetne eredményre, akkor kérjed meg a tánctanárt hogy segítsen párt találni, lehet hogy tud segíteni.

Végezetül még egy lehetőség jutott eszembe, összeszeded magad és elmész egy tánciskolába táncot tanulni. Ott össze tudsz szedni partnert és még táncolni is megtanulsz...jobban mint a többiek.

HA tudok segíteni nyugodtan írhatsz!!!!

2019. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!