Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit csináljak, ha egyedül nekem nincs párom a szalagvatóra?

Eddig nem igazán érdekelt ez az egész, de úgy tűnik, hogy az osztályból mindenki táncol és hogy nézne ki, ha csak én jelennék meg nem fehér ruhában a szalagtűzéskor... Fogalmam sincs mihez kezdjek, már lassan kétségbe fogok esni. Képtelen lennék odamenni valakihez és megkérni, annyira kínosnak érzem. Az sem kizárt, hogy az idegességtől elsírnám magam és így aztán biztos befuccsolna a próbálkozás, na meg az illető totál hülyének nézne. Sajnos nagyon gyengék a szociális képességeim. De ha én nem lépek valamit, akkor senki más nem fog helyettem... Még van 1-2 hónap a próbák előtt, de már így is úgy érzem elkéstem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szalagavató, tánc, végzős, osztály

szept. 11. 19:59  Privát üzenet  

A válaszok
És nem tudsz megkérni senkit? Bátyádat, unokatestvért, szomszéd fiút, barátnőd tesóját? Párhuzamos osztályból fiút, akinek meg lány nem jutott?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont szept. 11. 20:07 Privát üzenet
Próbák/megbeszélések során össze fognak párosítani valakivel, akinek szintén nincs párja. Nem lesz semmi baj, max. ha nagyon gáz az illető.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont szept. 11. 20:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Itt biztos nem fognak összepárosítani senkivel. Ez teljes mértékben ránk van bízva. Meg nem is kötelező a tánc amúgy, de mivel mindenki táncol, ezért én sem akarok kimaradni belőle. Már csak a 11.-esek közül kérhetnék meg valakit maximum, de onnan senkit nem ismerek és ha a saját osztályomból nem akart senki táncolni velem, akkor szerintem idegen emberek még ennyire sem akarnának.

# 3/7Időpont szept. 11. 21:01 Privát üzenet
Én abszolút nem foglalkoznák a tánccal sztem felesleges az egész! Az egész szalagavató egy hülyeség engem valahogyan sosem vonzottak az ilyen dolgok én a helyedben nem törődnék ezzel! Ha nincs párod hát hagyd a fenébe had táncoljanak! Miért olyan fontos ez?

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont szept. 11. 21:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem is lenne olyan fontos, de azt azért elég gáznak érezném, ha egyedül én állnék ott egyenruhában, míg a többiek elegánsan felöltözve.

# 5/7Időpont szept. 11. 22:07 Privát üzenet
Akkor ne menj el a avatóra,maradj otthol,így te se fogsz égni,meg a többieket se látod...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont szept. 11. 23:55 Privát üzenet
ne legyel megszallott.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont szept. 12. 20:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan, vagy ismertek olyat aki korábban szeretett volna gyereket, családot, de végül úgy döntött inkább egyedül jobb neki? Megbánta, nem bánta meg?
Egyedül tenyleg nincs esely sajat lakást osszehozni?
Lányok végigmernétek menni egy veszélyes környéken éjjel egyedül forrónadrágban és topban?
Hogy tudnák olyan érzést elérni mintha csókolóznák, csak nyilván egyedül?
Miért ilyenek az emberek velem ha egyedül vagyok?
Fiúk lányok! Van itt olyan aki egyedül érzi magát?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!