Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok, hogy tudtok minden...

Csajok, hogy tudtok minden nap jól kinézni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok a dolog nyitjára, hogy kortól függetlenül sok lány, nő hogy tud minden egyes álló nap full sminkben, előre gondosan megcsinált hajjal és változatosabbnál változatosabb ruhákba járni. Én sokszor örülök, ha az ágyból van erőm kikelni és egy kis mattító hatású púdert feltenni, nem hogy 1 óráig sminkelgessek vagy minden nap mini szoknyába, magassarkúba menjek. Havonta egyszer-kétszer, ha kiöltözök, komolyabb sminket csinálok, de sokszor még ez is megterhelőnek tűnik.
2019. szept. 11. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ritkán csinálod, nincs gyakorlatod. Nem kell ehhez egy órát "sminkelgetni".
2019. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy alap sminket tíz perc alatt feldobok (szempilla, szemöldökre plusz kevés korrektor). Volt aki anno megkerdezte tőlem ugyanezt, amit kiírtál... Aki nem tud sminkelni és nem gyakorol annak lehet fél óra az ami másnak 8 perc...
2019. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy óra alatt megkávézom, lezuhanyzom, megetetem és almozom a macskákat, sminkelek, hajazok, felöltözöm, nem olyan nagy bravúr. Pedig én is nehezen kelős vagyok.
2019. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nen sminkelek és annyit dolgozom, hogy kb csak pizsama és munkás ruha van rajtam. Ennyi a titkom. XD
2019. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!