Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Van egy kedves személy az életemben aki a lelki gödőrből húzott ki! Most lesz a névnapom de nem tartom és úgy gondoltam vennék neki cukiba sütit csak úgy névnapom alkalmából! Ez jó ötlet szerintetek vagy örülne? Én lány vagyok és ő egy nő!

szept. 11. 22:11  Privát üzenet  

A válaszok
Aranyos vagy, biztos örülne, de ehhez nem is kell alkalom, bármikor jó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 11. 22:13 Privát üzenet
A sütinek bárki bármikor örül.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont szept. 11. 23:01 Privát üzenet
Hány évesek vagytok?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont szept. 12. 09:53 Privát üzenet
Miért nem sütsz neki?

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont szept. 12. 12:27 Privát üzenet
Vegyél neki a cukiban sütit .

# 5/6Időpont szept. 12. 13:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én 17 ő 31.. volt tanárom, de a mai napig jóban vagyunk! Sokat talizunk

# 6/6Időpont szept. 12. 13:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék beruházni egy rubik kockába, mire érdemes odafigyelnem? Személy szerint DaYan GuHong kockát vennék, erről mi a véleményetek?
Van Geiger számlálód? Tapasztalatok? Személy szerint egy ilyet vennék . Szerintetek jó választás?
Autóvásárlás előtt állok, amit a nejem nevére vennék, de én lennék az üzembentartó. Van e külön költsége átíratáskor annak, hogy a tulajdonos ill. az üzembentartó nem ugyanaz a személy?
Ha vennék egy telefon akkor hogy kell kérni hüség nyilatkozat? Mi kell hozzá? Személy ig lakcim? és még?
Ha vennék 10 millió db Lady Gaga CD-t akkor Gaga megkapná a gyémántlemezt attól függetlenül hogy 1 személy vett akkora példányszámban ami ehhez kell?
Lenne egy kérdésem. Szeretnék egy régi terepes autót venni, Oroszországból lehet és érdemes e autót behozni? Egy régi orosz terepjárót vennék, UAZ vagy valami egyéb, ha érdemes...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!