Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Profilképem tesómmal?

Profilképem tesómmal?

Figyelt kérdés

Szerintetek nem lenne gáz, ha a nővéremmel csinálnánk egy közös képet és azt raknám ki facebookra profilképnek? Jelenleg semmilyen más képem nincs fent, ezért gondoltam, hogy már jó lenne.

Neki nagyon sok képe van fent, szóval ha megjelölném, úgyis el lehetne dönteni, hogy melyik vagyok én.

Nem fura ez vagy ilyesmi?:DD

17/l


2019. szept. 12. 02:12
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha csak ilyen közös képed van, vagy ez tetszik, akkor be tudod állítani a nagyítást, hogy a kis kockába csak te látszódj, de aki rákattint, az látni fogja az egész fotót. Amúgy sokan raknak ki olyan fotót is, amin nem is az illető van, hanem gyerekek, unokák, háziállatok, de véleményem szerint elég baj az, ha valakinek annyi önbizalma sincs, hogy saját képét tegye ki a saját közösségi oldalára.
2019. szept. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogják tudni, hogy melyik vagy te kettőtök közül!
2019. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Az első nagy bunkó volt, de a stílusán kívül egyetértek vele, mi ebben a fura? Plusz ha az ismerőseid 2 közül nem ismernek fel akkor milyen ismerőseid vannak? Ja másoknak még 25 évesen is Naruto a profilképük vagy Songoku..mindent szabad
2019. szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki nem sz*rja le, de most komolyan??-,-
2019. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
first world problem
2019. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindegy akkor én is lepontozok a semmiért
2019. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Az egyik ismerősömnek a kutyája a profilképe. Nekem anno egy rajzom volt.


Egyikünk se kapott érte leszólást, lájkokat igen :)

2019. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#3:

Az első nem volt sehogy sem bunkó, te vagy frusztrált.

2019. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 mivel amikor én írtam a válaszom, nem az ő kérdése volt az első, hanem egy bunkó akit aztán töröltek is...ha nem tudsz erre gondolni akkor az téged minősít
2019. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagyis válasza*
2019. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!