Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy közel...

Mi a véleményetek egy közel 30 éves nőről, aki még életében sosem dolgozott?

Figyelt kérdés
Se munka, se továbbtanulás.

2019. szept. 12. 09:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%

Mi az oka?

Attól tenném függővé a véleményem.

Mindazonáltal pedig megtartanám magamnak a véleményem, mindenkinek joga van úgy élni, ahogy tud/akar, függetlenül attól, hogy szerintem jó-e úgy.

2019. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
38%

Ismerek ilyen személyt (mondjuk azt, hogy rokon), a párjának van szerintem párszáz milkája (azt hiszem 16-18 éves korától együtt vannak, szval nem a pénz beszélt), a nő ugyanígy 30 körüli, de kinéz vagy 16-nak (szóval nem csak úgy "van", fejleszti magát, főképp fizikailag). Semmi problémám nem volt az illetővel, addig a pontig amíg el nem kezdett beleszólni másnak az életébe (az enyémbe is), életvitelébe, és ironikusan lenézni azt, aki nem dolgozott/dolgozik. De igazából nem utálom, csak ha egy légtérbe kerülök vele minimálisan lépek vele interakcióba. Igazából eszembe se nagyon szokott jutni, amíg valaki fel nem emlegeti és nem különösebben érdekel az sem, hogy mit csinál.


" Utolsó és ti mit is tesztek le egy közös jövő érdekében a nemiszerveteken kívül?"


Már miért is kellene letennie valamit az asztalra? Kettőn áll a vásár, ha a másik félnek megfelel ez a kondíció, akkor miért ne? Nyilván nem 10 év után derül ki az, hogy a párjának esze ágában sincs dolgozni, vagy ha igen, akkor igazából a másik fél a béna, hogy nem ismeri a saját párja szándékait...


De ezzel a hozzáállással csak azt közlöd, hogy mennyire (itteni nyelvjárással élve) "véglény" vagy (a példád), és a férfi nemet járatod le, és utána siránkozik az ilyen, hogy jaj gonosz, csúnya nők stb...


Egyébként a kérdező nem részletezte, de akár lehet, hogy az említett nő a szüleivel él, ez esetben még annyira sem fírtatnám a dolgokat, mivel a szülők vállaltak gyereket sóval s borssal, szóval felelősek a kialakult helyzetért (azt hogy ezt a primitív társadalom negatívan ítéli meg, az más tészta). Miután elhaláloznak a szülők, már a nő egyéni szocproblémája, hogy hogyan él meg a későbbiekben.


Inkább ismerjük meg azt a személyt akire kíváncsiak vagyunk, mielőtt ítélkeznénk az egész élete felett vagy/és elbírálnánk azt, főleg ha nem ártott tettével senkinek, nem zavarta meg a köznyugalmat kijelentéseivel, fellépésével.

2019. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen ismerősöm, ő 18 éves kora környékéig tanult, azóta pedig a beteg gyerekéről gondoskodik.

Mi lenne a véleményem? Nem irigylem, ezerszer nehezebb lehet neki, mint nekem a kis 8 órás munkám, amiből hazamegyek és hátradőlök.

2019. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se tudni, hogy miért van ez. Ezerféle oka lehet.

Az ő dolga. Nem érdekel. Én úgy élem az életem, ahogy nekem jó. Másokéba nem szólok bele.

2019. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
45%

# 11 HAHA de ideges lett a sok eltartott nők :D Akinek nem inge nem veszi magára.

De aki nem beteg és munkaképes de ennek ellenére nem dolgozik azt én lenézem.

Most vonatkoztassunk el a szélsőséges esetektől amikor a nő szupermodell a "férfi" pedig arab sejk :)

2019. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha lottónyertes, az is gáz? Én akkor tuti nem dolgoznék, inkább tanulnék.
2019. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
21%

# 16 NA MIVAN MÉG MINDIG BELEGÁZOLTAM PÁR ELTARTOTT NŐ LELKI VILÁGÁBA ?! :dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Amúgy ha lottónyertes nem nem gáz.

2019. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hogy de jó neki (ha nem betegség miatt nem tud).
2019. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%

Az attól függ, hogy miért van így és hogyan tartja el magát.

Ha lustaságból élősködik másokon, akkor ki se írom a véleményem, mert kitiltanak.

2019. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%

# 18 vagyok.

Jöhetnek még a lepontozások de van egy rossz hírem ha magadra ismertél a kérdésből...:)

2019. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!