Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a hatalmas...

Hogyan kezeljem a hatalmas sikerélményeket?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 03:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Örüjjé'
2019. szept. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Értékeld, becsüld meg, de ne szállj el, ne válj afféle sztárdepresszióssá, mint azok a zenédzek, akik a népszerűséget nem tudják feldolgozni és emiatt lesznek drogosak.


Sokéves nélkülözés után nekem is beindult az életem. Lett pénzem, karrier sikerem stb. Életemben először vettem egy kocsit úgy, hogy semmi szülői segítséget nem kellett igénybe venni stb. De a kisimult kellemes elégedettségen kívül tudatosan nem hagyom magamat elsztárosodni. Hálás vagyok, örülök, de picit maradok szürke és közönyös, hogy ne szálljon el a paci.

2019. szept. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen sikerekre gondolsz pontosabban?


Utolsó: Nem tudom szándékos volt-e, de ez az " elszállt paci" nagyon jó :D Tetszik a stílusod.

2019. szept. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pupusz ***** válasza:
Tombold ki magadat örömödben, ahogy jólesik, aztán szállj vissza a földre és építsd tovább az életed. Semmiképpen se legyen túl hosszú az a tombolás, de azért engedd kifejeződni az örömödet, biztonságos közegben. Azt jól gondold át, kivel osztod meg az örömödet. Azért lehetőleg ne mindenkivel!
2019. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Általában azok az emberek nem tudják értékelni a sikert, akik egész életükben, vagy huzamosabb ideig kudarc-központúan éltek, és semmi sem sikerült. A hirtelen támadt sikerek sorozata éppúgy feldolgozhatatlan, mint azoknak, akik sikeresek voltak, és kudarc éri őket.

Én az első csoportba tartozom, a mi napig nem tudom feldolgozni a sikereket, mert egész életemben a szüleim, nagyszüleim azt sulykolták, hogy nem viszem semmire, én vagyok a "nevelésük csődje", és lám, egymagam hosszú kínlódások árán 30 éves koromban elértem a sosem tapasztalt boldogságot, és most nem tudom hogy fogjak hozzá,, hogy élvezzem. De ez normális. Egyszerűen már nem akarom elfogadni, csak élek benne, és kész. Csendesen figyelem magam körül a boldogságot, és megbecsülöm, egyebet nem tehetek, és neked sem ajánlok egyebet.

Gratulálok a sikereidhez, és tartsd fent a pozitív gondolkodást, ami elvitt idáig! :)

2019. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mértékletességgel. Aznap örülj neki, töltődj fel belőle, de másnap legyen eszedbe, hogy ez egy új nap, új kihívások, lehetőségek, és kudarcok is várhatóak.
2019. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mármint milyen szempontból? Milyen személyiség vagy? Mit szeretnél elérni?


Én pl nem vagyok egy kicsapongó ember, sőt! De azért egy diploma átadós ebédet tartottam, és örültem a vendégeimnek. De nem volt az, hogy most asztal tetején táncolok örömittasságomban, fröcskölöm a pezsgőt, stb... 😃


Szóval ja... sikerült, örültem neki, következő nap meg álláskereső munkanélküli voltam 😊

Szóval hajthattam az új sikerért, egy új célom lett, és megpróbáltam élvezni a teljesülésig vezető utat.

2019. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!