Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből van a rbencének ennyi...

Miből van a rbencének ennyi pénze?

Figyelt kérdés

[link]


Ugye ő egy YouTuber amint látjátok. Szerintem egy eszméletlen 0 férfi semmi tartalma nincs a videóban, idétlen Gáspár Győző videókat vág bele a videóiba, egyszerűen hihetetlen, de mégis egy ekkora lakást bérel. Számomra ez hihetetlen ez is legalább 150-200 ezer Ft szerintem egy ilyen lakás bérlése, ha nem több Budapest belvárosában.

Vajon ennyire jól fizet a YouTube vagy hogy lehet ennyi pénze?


2019. szept. 15. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Talán dolgozik és a barátnője is, 200ezer ft nem egy nagy összeg
2019. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Vannak orvos ismerőseim is akik sokkal keményebben dolgoznak és sokkal felelősségteljessebb a munkájuk és nem tudnának egy ilyen albérletben lakni. Akkor vajon mit is dolgozik ez a kedves Bence? (Amúgy barátnője nem hiszem hogy belead az albérletbe mert nem ott lakik ezt a videóban meg is mondja, hogy ő egyedül lakik)
2019. szept. 15. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Te miért foglalkozol más életével, kedves kérdező? :)

Imádom az ilyen embereket, akiknek annyi idejük van, hogy más dolgával foglalkozzanak. Keress valami hobbit.

2019. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Reklámokból, szponzorált tartalmakból, mint ahogy a legtöbb YouTubernek. :)
2019. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem annyira nem izgat hogy meg csak meg sem neztem...

Te aki nullanak tartod rajta csungesz... szted ez nem gagyi?

2019. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem reális. Ketten költöztek össze, ha jól értem (mert csak pár mp-re tekertem bele), nem? Nem egyedül állja. Úgy vállalható.


Youtube is fizet valamennyit, szponzorok is tuti vannak, és rengeteg szart csinálnak youtube-on kívül is, amiből jön a pénz. Szülei is lehetnek gazdagok, akik szintén pénzelik.

2019. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Ami a vicces, hogy teljesen normális és pozitív a videós gyerek hozzáállása az élethez, pedig csak bele tekergettem.


Számomra sokkal unszimpatikusabban a tipikus prolik akiket mindig egyetlen dolog érdekel hogy "HÁ DE MIBŰŰŰ?"

2019. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha ennyire más életében akarsz turkálni, foglalkozz inkább azzal, hogy a magyar vállalkozói réteg honnan szedte a kezdőtőkéjét a rendszerváltás után. Az sokkal izgalmasabb, mint egy random youtuberrel kapcsolatos dolgok
2019. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!